El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

GLO1-ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ

Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ "ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ"

Published
16 December 2024
Submission deadline
17 January 2025, 14:00
Place of performance
ΚΕΡΚΥΡΑ, EL622
Procedure
Open procedure
Notice number
00768309-2024
Reference
1f063151-98c9-4e32-bf81-588d00adc91a
Official source
Official source

CPV codes

Description

Διακήρυξη 34/2024 Δημόσιου Ανοιχτού Ηλεκτρονικού Διαγωνισμού άνω των ορίων για τη σύμβαση με περιγραφή “ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ” Κριτήριο Κατακύρωσης: Το μεγαλύτερο ποσοστό έκπτωσης επί της διαμορφούμενης μέσης λιανικής τιμής πώλησης από το παρατηρητήριο τιμών υγρών καυσίμων του Υπουργείου Ανάπτυξης και Ανταγωνιστικότητας. Προϋπολογισμός: 1.105.277,00€ πλέον Φ.Π.Α. και 1.370.543,48 € ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΜΕΝΟΥ Φ.Π.Α. 24% Διάρκεια σύμβασης: 2 έτη με δικαίωμα παράτασης 2 μηνών CPV: 09135100-5 (Πετρέλαιο Θέρμανσης), 09134100-8 (Πετρέλαιο Ντίζελ), 09132100-4 (Αμόλυβδη Βενζίνη) ΣΥΣΤ. ΑΡ. Ε.Σ.Η.ΔΗ.Σ: 363624

Lots (4)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 LOT1-Πετρέλαιο θέρμανσης
EL622
09135100 Petróleo para calefacción
2 LOT2-Πετρέλαιο κίνησης μηχανημάτων
EL622
09134100 Gasoil
3 LOT3-Πετρέλαιο κίνησης οχημάτων
EL622
09134100 Gasoil
4 LOT4-Αμόλυβδη βενζίνη
EL622
09132100 Gasolina sin plomo

Official publications

Other tenders from ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ "ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ"