Gėrimai pardavimo aparatams (seno CVP IS Nr. 748032)
Buyer: Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninė Kauno klinikos
- Published
- 1 December 2025
- Place of performance
- LT022
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00793113-2025
- Reference
- 841751de-0234-48ec-ad60-831aa3f9bc5c
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15982000Refrescos
- 15981100Agua mineral sin gas
- 15981200Agua mineral con gas
- 15982100Zumos de fruta concentrados
Description
Šiame pirkime yra tęsiamos senoje sistemoje 2024-11-25 paskelbto pirkimo Nr. 748032 procedūros. Naujas skelbimas sukurtas tik informavimo tikslais. Pirkimo dokumentai ir skelbimas apie pirkimą yra paskelbti senoje CVP IS, tiesioginė nuoroda:https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/ctm/Supplier/PublicPurchase/792003?B=PPO
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | 1 pirkimo dalis | 15982000 Refrescos | — |
| 2 | 2 pirkimo dalis | 15982000 Refrescos | — |
| 3 | 3 pirkimo dalis | 15982000 Refrescos | — |
Award criteria
- Price — Pasiūlymai vertinami pagal mažiausios kainos kriterijų
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| UAB "Officeday" | €36,300 | — |
| UAB Lambda LT | €10,454 | — |
| Druskininkų Rasa | €8,639 | — |
Official publications
- TED · 00793113-2025 · 1 December 2025
- OJS · 231/2025 · 1 December 2025
Other tenders from Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninė Kauno klinikos
- Lubinė pacientų kėlimo įranga
- Medicinos pagalbos priemonės Nr. 542
- Žemos temperatūros šaldikliai
- NovaSeq X Plus garantinio aptarnavimo paslauga
- 7864276 Reagentai ir papildomos priemonės imunofermentinių tyrimų atlikimui kartu su įrangos įsigijimu panaudos būdu (atviras konkursas)
- Skysčių valdymo sistemos su automatinėmis infuzinėmis pompomis ir stovais
- Atsarginių detalių komplektas
- Lazerio fibros
- Ilgų fragmentų sekoskaitos sistema
- Inkariniai siūlai