El Vínculo El Vínculo.
Awarded European Union Services

Geofizikai mérési szolgáltatások 3 évre -2023

Buyer: Magyar Földgáztároló Zártkörűen Működő Részvénytársaság

Published
11 October 2024
Estimated value
153,840,000 Ft
Procedure
Negotiated procedure
Notice number
00614509-2024
Reference
276e4bbc-5653-4c08-aae0-c1dd11e181ab
Official source
Official source

CPV codes

Description

A Magyar Földgáztároló Zrt. a tulajdonában lévő négy földgáztároló (Zsana, Hajdúszoboszló, Pusztaederics, Kardoskút) esetében a lent részletezett geofizikai és kútvizsgálati műveletek és mérések ellátása vállalkozási keretmegállapodás keretében. 2024. évi III. negyedév - rendszeres tájékoztató az eljárás eredményéről

Lots (9)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 2024/14 közvetlen megrendelés
Nagyhegyes, HU321
76000000 Servicios relacionados con la industria del gas y del petróleo 7,500,000 Ft
2 2024/15 közvetlen megrendelés
Baktüttös, HU223
76000000 Servicios relacionados con la industria del gas y del petróleo 6,000,000 Ft
3 2024/16 közvetlen megrendelés
Baktüttös, HU223
76000000 Servicios relacionados con la industria del gas y del petróleo 22,000,000 Ft
4 2024/17 közvetlen megrendelés
Nagyhegyes, HU321
76000000 Servicios relacionados con la industria del gas y del petróleo 12,000,000 Ft
5 2024/18 közvetlen megrendelés
Nagyhegyes, HU321
76000000 Servicios relacionados con la industria del gas y del petróleo 6,000,000 Ft
6 2024/19 közvetlen megrendelés
Nagyhegyes, HU321
76000000 Servicios relacionados con la industria del gas y del petróleo 13,000,000 Ft
7 2024/20 közvetlen megrendelés
Nagyhegyes, HU321
76000000 Servicios relacionados con la industria del gas y del petróleo 7,000,000 Ft
8 2024/21 közvetlen megrendelés
Nagyhegyes, HU321
76000000 Servicios relacionados con la industria del gas y del petróleo 72,800,000 Ft
9 2024/22 közvetlen megrendelés
Baktüttös, HU223
76000000 Servicios relacionados con la industria del gas y del petróleo 7,540,000 Ft

Award criteria

Awards

Awarded toAmountDate
Mélyfúrási Információ Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság 72,800,000 Ft
Mélyfúrási Információ Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság 22,000,000 Ft
Mélyfúrási Információ Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság 13,000,000 Ft
Mélyfúrási Információ Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság 12,000,000 Ft
Mélyfúrási Információ Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság 7,540,000 Ft
Mélyfúrási Információ Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság 7,500,000 Ft
Mélyfúrási Információ Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság 7,000,000 Ft
Mélyfúrási Információ Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság 6,000,000 Ft
Mélyfúrási Információ Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság 6,000,000 Ft

Official publications

Other tenders from Magyar Földgáztároló Zártkörűen Működő Részvénytársaság