Gemeentenieuws (De Blauwkai)
Buyer: BAR-Organisatie (Barendrecht, Albrandswaard, Ridderkerk)
- Published
- 19 December 2023
- Place of performance
- NL33C
- Procedure
- Negotiated procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00768716-2023
- Reference
- ef0c371f-6c8a-45f9-b2f6-1a8d506f4ae4
- Official source
- Official source
CPV codes
- 79820000Servicios relacionados con la impresión
Description
Omschrijving van de opdracht Gemeentekrant De Blauwkai is eind 2015 opgezet als een platform dat ruimte biedt aan het geluid van de gemeente én dat van inwoners, ondernemers, organisaties en instellingen. Om de boodschap goed over te brengen en om interactie op gang te brengen is er veel aandacht voor persoonlijke, herkenbare verhalen, klare taal en goede vormgeving. Dat maakt De Blauwkai laagdrempelig en aantrekkelijk om te lezen. In de huidige printvorm is De Blauwkai opgebouwd uit redactionele artikelen en vaste (service)rubrieken (Openbare bekendmakingen, Berichten uit de raad en specifieke informatie voor de wijken) met een gemiddelde van circa zes (ononderbroken) pagina’s per week, waarbij het exacte aantal pagina’s wekelijks kan fluctueren. De inhoud van De Blauwkai komt het best tot zijn recht wanneer het fullcolour printmedium een journalistiek profiel heeft en op basis van onafhankelijkheid nieuws biedt over sociale, politieke en culturele onderwerpen die op lokaal niveau Voorwaarden - De overeenkomst heeft een initiële looptijd van 24 maanden en gaat in op 1 juli 2024. Na deze periode heeft Opdrachtgever het recht om de Overeenkomst tweemaal te verlengen met 12 maande…
Award criteria
- Quality
- Price
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| BAR Lokale Media | €1 | — |
Official publications
- TED · 00768716-2023 · 19 December 2023
- OJS · 244/2023 · 19 December 2023
Other tenders from BAR-Organisatie (Barendrecht, Albrandswaard, Ridderkerk)
- Eigendommenverzekering Overheden t.b.v. gemeente Ridderkerk
- Abonnement op de dienst applicatiebeheer Burgerzaken
- Abonnement op de dienst applicatiebeheer Burgerzaken
- Postdiensten
- IKC de Wingerd Ridderkerk
- Op-, overslag, transport en verwerking van oud papier en karton (OPK) NV BAR Afvalbeheer
- Raamovereenkomst renovatie en aanleg kunstgrasvelden Ridderkerk
- Vervanging core switches
- Levering IT netwerk apparatuur
- Aansprakelijkheidsverzekering t.b.v. De BedrijfsvoeringsPartner