Gemeente Zwartewaterland - Publicatie inhuuropdrachten
Buyer: Gemeente Zwartewaterland
- Published
- 4 April 2024
- Estimated value
- €1
- Place of performance
- NL211
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00198392-2024
- Reference
- 1566cf34-7ad5-4b46-951f-7310cd143932
- Official source
- Official source
CPV codes
- 79900000Servicios comerciales diversos y otros servicios conexos
- 79600000Servicios de contratación
- 79620000Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal
Description
Bundeling van gegunde opdrachten voor het Dynamisch Aankoop Systeem van gemeente Zwartewaterland ten behoeve van inhuur van extern personeel over kwartaal 1 2024. Voor de uitvoering van het DAS zal het digitale platform www.flextender.nl worden ingezet.
Award criteria
- Quality — Kwaliteit
- Price — Prijs
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Shared Service Centrum Ons | — | — |
Official publications
- TED · 00198392-2024 · 4 April 2024
- OJS · 67/2024 · 4 April 2024