FSZOI ideiglenes helyiségeinek kialakítása
Buyer: Semmelweis Egyetem
- Published
- 29 January 2025
- Estimated value
- 597,742,890 Ft
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00060001-2025
- Reference
- fa2f0abf-416d-476d-bfcc-8e4df2716c99
- Official source
- Official source
CPV codes
- 45000000Trabajos de construcción
Description
Egyedi vállalkozási szerződés keretében az FSZOI ideiglenes helyiségeinek kialakítása Ajánlatkérő a keretmegállapodásos eljárás I. részében 3 (három) ajánlattevővel kötött vállalkozási keretmegállapodást 2024. május 15. napján a Semmelweis Egyetem ingatlanállományához kapcsolódó építési jellegű kivitelezési munkák elvégzésére a keretösszeg (nettó 2.436.216.480 Ft) kimerüléséig vagy 24 (huszonnégy) hónap határozott időtartamra. Ajánlatkérő a Kbt. 105. § (2) bekezdés c) pontja szerinti verseny újranyitást kezdeményezett a Semmelweis Egyetem Fogorvostudományi Kar Fogászati és Szájsebészeti Oktató Intézet tárgyi ideiglenes helyiségeinek kialakítása tárgyában. Ajánlatkérő a Kbt. 105. § (2) bekezdés c) pontja alkalmazásában a keretmegállapodást kötött összes ajánlattevőnek egyidejűleg, írásban ajánlattételi felhívást küldött. Más ajánlattevőt az eljárásba nem lehetett bevonni.
Award criteria
- Quality — 2. Az M2.1) alkalmassági követelményre bemutatott szakembernek az MV-É jogosultság megszerzéséhez meghatározott szakmai gyakorlati időn felül szerzett szakmai gyakorlata (hónap, min. 0 - max. 60 hó)
- Quality — 3. Az M2.4) alkalmassági követelményre bemutatott szakembernek az MV-ÉV jogosultság megszerzéséhez meghatározott szakmai gyakorlati időn felül szerzett szakmai gyakorlata (hónap, min. 0 - max. 60 hó)
- Quality — 4. Az M2.5) alkalmassági követelményre bemutatott szakembernek az MV-ÉG jogosultság megszerzéséhez meghatározott szakmai gyakorlati időn felül szerzett szakmai gyakorlata (hónap, min. 0 - max. 60 hó)
- Price — 1. Nettó ajánlati ár (HUF) (10 % tartalékkerettel növelt)
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Jánosik és Társai Ipari, Szolgáltató és Karbantartó Korlátolt Felelősségű Társaság | 1,859,737,362 Ft | — |
| Prím Építő Építőipari Kft. | 1,774,626,358 Ft | — |
| Építő-és épületkarbantartó Zártkörűen Működő Részvénytársaság | 1,707,300,064 Ft | — |
Official publications
- TED · 00060001-2025 · 29 January 2025
- OJS · 20/2025 · 29 January 2025