Φωτοαντιγραφικό χαρτί Α4 & A3
Buyer: ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΟΡΕΑΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΣΦΑΛΙΣΗΣ
- Published
- 11 April 2024
- Submission deadline
- 15 May 2024, 14:00
- Estimated value
- €1,147,312
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00212583-2024
- Reference
- 33e53af2-4fe2-44ce-9273-0f4dd8b5530e
- Official source
- Official source
CPV codes
- 30197643Papel para fotocopiadora
Description
Προμήθεια 255.995 δεσμίδων φωτοαντιγραφικού χαρτιού Α4 και 3.000 δεσμίδων φωτοαντιγραφικού χαρτιού Α3 για την κάλυψη των αναγκών του e-ΕΦΚΑ για χρονικό διάστημα ενός περίπου έτους, με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά, βάσει της τιμής ανά Τμήμα.
Lots (13)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΤΜΗΜΑ 1 | 30197643 Papel para fotocopiadora | €507,000 |
| 2 | ΤΜΗΜΑ 2 | 30197643 Papel para fotocopiadora | €57,532 |
| 3 | ΤΜΗΜΑ 3 | 30197643 Papel para fotocopiadora | €180,068 |
| 4 | ΤΜΗΜΑ 4 | 30197643 Papel para fotocopiadora | €18,000 |
| 5 | ΤΜΗΜΑ 5 | 30197643 Papel para fotocopiadora | €35,438 |
| 6 | ΤΜΗΜΑ 6 | 30197643 Papel para fotocopiadora | €56,835 |
| 7 | ΤΜΗΜΑ 7 | 30197643 Papel para fotocopiadora | €42,998 |
| 8 | ΤΜΗΜΑ 8 | 30197643 Papel para fotocopiadora | €47,320 |
| 9 | ΤΜΗΜΑ 9 | 30197643 Papel para fotocopiadora | €69,388 |
| 10 | ΤΜΗΜΑ 10 | 30197643 Papel para fotocopiadora | €26,680 |
| 11 | ΤΜΗΜΑ 11 | 30197643 Papel para fotocopiadora | €39,974 |
| 12 | ΤΜΗΜΑ 12 | 30197643 Papel para fotocopiadora | €41,405 |
| 13 | ΤΜΗΜΑ 13 | 30197643 Papel para fotocopiadora | €24,675 |
Award criteria
- Price — Όπως προβλέπεται στη διακήρυξη
Official publications
- TED · 00212583-2024 · 11 April 2024
- OJS · 72/2024 · 11 April 2024
Other tenders from ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΟΡΕΑΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΣΦΑΛΙΣΗΣ
- Ασφάλιση των περιουσιακών στοιχείων του e-EΦΚΑ
- Ασφάλιση των περιουσιακών στοιχείων του e-EΦΚΑ
- Ασφάλιση των περιουσιακών στοιχείων του e-EΦΚΑ
- Φωτοαντιγραφικό χαρτί Α4 & A3
- Παροχή υπηρεσιών συντήρησης και τεχνικής υποστήριξης των Συστημάτων Μέσων Ενεργητικής Πυροπροστασίας στα κτίρια όπου στεγάζονται Υπηρεσίες…
- Παροχή ταχυδρομικών υπηρεσιών για τις ανάγκες των υπηρεσιών του e-ΕΦΚΑ, σύμφωνα με τις διατάξεις του άρθρου 107 του ν.4412/16.