Forrás.Net rendszer támogatása
Buyer: Integritás Hatóság
- Published
- 10 November 2025
- Submission deadline
- 8 December 2025, 10:00
- Place of performance
- Budapest, HU110
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00744522-2025
- Reference
- 93888507-f1b1-45fa-b8f6-853b89a1b71d
- Official source
- Official source
CPV codes
- 72253200Servicios de apoyo a sistemas
Description
Az Integritás Hatóság gazdálkodási – ügyviteli feladatainak támogatására a Forrás rendszert használja, mely rendszer több modulból – alrendszerből – álló, SQL adatbázisra épülő integrált rendszer. A rendszerben a Hatóság jelen ajánlati felhívás kiküldésének időpontjában a következő modulokat használja: - Pénzügy modul - Főkönyv modul - Tárgyi eszköz modul - Kötelezettségvállalások modul A felsorolt modulokon túl azok továbbiakkal való bővítése – jelen közbeszerzési eljárás eredményeként megkötendő szerződéses időtartam alatt – biztosított kell legyen. A Forrás rendszer sztenderd alrendszerei más-más területet fednek le, de 3 fő alrendszer mindegyiknél megegyezik: a pénzügy-számviteli, a készlet-eszköz és a kötelezettségvállalás modul. Ezekhez képest nyújt további szolgáltatást minden területen a leltárazási funkció. Igénybevételre kerülő szolgáltatások: 1. Support/üzemeltetés támogatás szolgáltatás 1.1. Jogszabály- és szoftverkövetés szolgáltatás Ellátandó feladatok: - Jogszabály- és szoftverkövetés szolgáltatás alapmodulokra - Jogszabály- és szoftverkövetés szolgáltatás kiegészítő modulokra 1.2. Helpdesk szolgáltatások: A Helpdesk szolgáltatást Ajánlatkérő - az Alapmodulokra 4 fő …
Award criteria
- Price — Nettó ajánlati ár összesen (nettó Ft)
Official publications
- TED · 00744522-2025 · 10 November 2025
- OJS · 216/2025 · 10 November 2025