Földgázenergia beszerzése 2024.
Buyer: Hajdúböszörmény Város Önkormányzata
- Published
- 27 November 2024
- Estimated value
- 108,297,183 Ft
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00723465-2024
- Reference
- 18b62d07-cd19-4a6e-b2ec-723babe70147
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09123000Gas natural
Description
Teljes ellátás alapú földgáz adásvételi szerződés keretében földgáz energia beszerzése 2024.10.01. (06:00 CET) – 2025.10.01. (06:00 CET) közötti időszakra (a 2024/2025. gázévre) vonatkozóan. Mennyiség (szerződött földgázmennyiség): a fenti időszakra mindösszesen 343.480. m3, a szankciómentes tolerancia sáv 20%. (A tolerancia sáv oka, hogy a szerződéses időszakban a fogyasztási helyek köre változhat, továbbá minden fogyasztási hely törekszik a korábbi fogyasztásának további csökkentésére, melynek következtében nem lehetséges előre pontosan meghatározni a jövőbeni fogyasztás várható mennyiségét.) Ajánlatkérő a tolerancia sávval nem mennyiségi eltérést rögzít, hanem biztosítja, hogy amennyiben a tényleges fogyasztás a szerződött földgázmennyiség képest mindkét irányban a 20%-os sávon belül marad, akkor nyertes ajánlattevő nem érvényesít ajánlatkérővel szemben semmiféle szankciót, pótdíjat. A részletes fogyasztási adatokat a műszaki leírás tartalmazza. A földgáz minőségi paramétereinek meg kell felelniük az MSZ1648:2016 szabvány 2H gázcsoportra vonatkozóan rögzített határértékeknek.
Award criteria
- Price — Ajánlati ár az ajánlati felhívásban szereplő teljes mennyiségre (343.480. m3) vonatkozóan [nettó, HUF]
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| MVM Next Energiakereskedelmi Zrt. | 94,344,065 Ft | — |
Official publications
- TED · 00723465-2024 · 27 November 2024
- OJS · 231/2024 · 27 November 2024
Other tenders from Hajdúböszörmény Város Önkormányzata
- Földgáz energia vásárlása 2025/2026.
- Villamos energia beszerzése a 2026. évre
- Kerékpárút fejlesztés tervezési munkái II. szakasz
- Kerékpárút fejlesztés tervezési munkái II. szakasz
- Kerékpárút fejlesztés tervezési munkái I. szakasz
- Kerékpárút fejlesztés tervezési munkái II. szakasz
- Földgáz energia vásárlása 2025/2026.
- Hajdúb.-Hajdúdorog kerékpárút tervezés-I. szakasz
- Kerékpárút fejlesztés tervezési munkái I. szakasz
- Kerékpárút fejlesztés tervezési munkái II. szakasz