Földgáz energia beszerzése 2025/2026
Buyer: WINDIRECT Korlátolt Felelősségű Társaság
- Published
- 28 July 2025
- Submission deadline
- 29 August 2025, 09:00
- Place of performance
- Budapest, HU110
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00489785-2025
- Reference
- 0fac1326-59ea-4f5a-b7cc-0bc4358e6d4b
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09123000Gas natural
Description
A WINDIRECT Korlátolt Felelősségű Társaság részére földgáz beszerzése a 2025-2026-os gázévre adásvételi szerződés keretében. Várható fogyasztás: 5 426 513 kWh, melytől ± 15%-os mennyiségi eltérés lehetséges, azaz: Minimum szerződött mennyiség: 4 612 536 kWh Szerződött mennyiség: 5 426 513 kWh Maximum szerződött mennyiség: 6 240 490 kWh Részéletesen a hirdetmény „A közbeszerzés leírása” rovatban és a műszaki leírásban.
Award criteria
- Price — Nettó ajánlati egységár (HUF/kWh)
Official publications
- TED · 00489785-2025 · 28 July 2025
- OJS · 142/2025 · 28 July 2025
Other tenders from WINDIRECT Korlátolt Felelősségű Társaság