Földgáz energia beszerzés 2024/2025. gázévre
Buyer: Médiaszolgáltatás - támogató és Vagyonkezelő Alap
- Published
- 12 July 2024
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00419299-2024
- Reference
- 868e0161-9830-41b6-86cb-b222884797ea
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09123000Gas natural
Description
Kereskedelmi szerződés az MSZ 1648:2016. számú szabvány szerint meghatározott gázminőségi előírásoknak megfelelő, teljes ellátás alapú földgáz energia szállítására az MTVA felhasználási helyei részére 2024. október 01. 6:00 órától 2025. október 01. 06:00 óráig tartó időszakra A közbeszerzés tárgya: a MSZ 1648:2016. számú szabvány szerint meghatározott gázminőségi előírásoknak megfelelő (vagy azzal egyenértékű), 913 890 gnm3 földgáz energia szállítása 2024. október 01. 6:00 órától 2025. október 01. 06:00 óráig tartó időszakra, azaz a 2024/2025. gázévre vonatkozóan (a közbeszerzés mennyisége). A szerződés időtartama alatt a földgáz energia mennyisége az itt meghatározott mennyiségtől pozitív irányban, + 40 %-ban eltérhet (opció) azzal, hogy a 1711 /2015. (X.5.) Korm. határozat alapján a fogyasztási helyek a szerződéskötésig és/vagy a szerződéses időszak alatt változhatnak, amelyre figyelemmel Ajánlatkérő fenntartja a Kbt. 141. § (4) bekezdés a) pontja szerint a szerződés módosításának lehetőségét, azzal, hogy az ajánlati felhívásban szereplő főmennyiség (913.890 gnm3) a fogyasztási pontok változásával az alábbiak szerint változhat. Ajánlatkérő tájékoztatja az érdekelt gazdasági …
Award criteria
- Price — Ajánlati ár (gázdíj) (nettó Ft/MJ)
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| MVM Next Energiakereskedelmi Zrt. | 290,586,680 Ft | — |
Official publications
- TED · 00419299-2024 · 12 July 2024
- OJS · 135/2024 · 12 July 2024
Other tenders from Médiaszolgáltatás - támogató és Vagyonkezelő Alap
- UHD HD konverterek és Stúdió video mixer, support
- Vezetékes alkalmi vonalak
- Rádiós műsorgyártó és adáskijátszó rsz. támogatása
- Speciális effektek, ill showtechnikai lámpák
- CDN rendszer üzemeltetésének beszerzése
- Utasító rsz. bővítés,amortizációs csere és support
- MTVA villamosenergia beszerzés 2026/2027
- Rsz. bővítés és tám. AV tartalmak szerkesztéséhez
- Rádió műsorszóró és műsorszétosztó szolgáltatás
- Vagyon-és felelősségbizt. és keretnapos utasbizt.