Flottakezelési szolg. besz. – 1. ajánlati felhívás
Buyer: E-Mobi Elektromobilitás Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
- Published
- 4 December 2023
- Procedure
- Other
- Lots
- 1
- Notice number
- 00734522-2023
- Reference
- dfad95fb-0311-4571-9921-c3147291cdd0
- Official source
- Official source
CPV codes
- 50111100Servicios de gestión de parque de vehículos
Description
Flottakezelési szolgáltatások ellátása, a 2023. július 17. napján, EKR000756202023 EKR hivatkozási szám alatt létrehozott „Flottakezelési szolgáltatás beszerzése” tárgyú Dinamikus Beszerzési Rendszer (a továbbiakban: DBR) keretében. Flottakezelési szolgáltatások ellátása az alábbiak szerint: Mennyiség: Ajánlatkérő a műszaki tartalom szerint meghatározott, 84 db saját tulajdonát képező, tisztán elektromos meghajtású gépjárművet kívánja flottakezelésbe adni (mely darabszám a szerződés teljesítése során fokozatosan csökkentésre kerülhet), az alábbiak szerint: Személygépjármű Kategória 5. (2650 MM tengelytáv alatt Volkswagen e-golf) - 67 db Személygépjármű Kategória 5. (2650 MM tengelytáv alatt Mercedes B 250-e) - 9 db Személygépjármű Kategória 6. (Nissan Leaf Visia 30Kw) – 8 db A gépjárműflotta egy része Ajánlatkérő által bérbeadásra került, a jelen beszerzés tárgyát képező flottakezelési szolgáltatások ezen bérbeadott gépjárművek tekintetében is ellátandóak. Ajánlatkérő a DBR fennállásának időtartama alatt, valamint a tárgyi eljárás eredményeként kötött szerződés időtartama alatt fenntartja a jogát a flotta állomány részét képező gépjárművek értékesítésének, valamint a totálkár/l…
Award criteria
- Price — „Nettó ajánlati ár összesen (Ft)”
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Mercarius Flottakezelő Korlátolt Felelősségű Társaság | 49,996,800 Ft | — |
Official publications
- TED · 00734522-2023 · 4 December 2023
- OJS · 233/2023 · 4 December 2023
Other tenders from E-Mobi Elektromobilitás Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság