Flotta/2024.
Buyer: Nemzeti Útdíjfizetési Szolgáltató Zártkörűen Működő Részvénytársaság
- Published
- 7 October 2024
- Submission deadline
- 4 November 2024, 11:00
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00602849-2024
- Reference
- 5482a380-a5c8-48e0-9136-333f1c4f9737
- Official source
- Official source
CPV codes
- 50111100Servicios de gestión de parque de vehículos
Description
Határozott időre szóló flottakezelési szerződés személygépjárművek bérlésére vonatkozóan. Nyertes ajánlattevő feladata az Ajánlatkérő személygépjármű parkjának rendelkezésre állásához, javításához, karbantartásához és kezeléséhez kapcsolódó műszaki, pénzügyi és adminisztrációs szolgáltatás teljesítése(személygépjárművekből álló flotta ajánlatkérőnek történő bérbe adása és kezelése), a közbeszerzési műszaki leírásban meghatározott új személygépjárművek beszerzése határozott időre kötött szerződés keretében, az ajánlati felhívást kiegészítő Közbeszerzési Dokumentumokban részletezettek szerint.
Award criteria
- Quality — 2. Összesített kombinált üzemanyag fogyasztás (liter/100 kilométerben meghatározva)
- Quality — 3. Összesített kombinált CO2 kibocsátás (gramm/kilométerben meghatározva)
- Price — 1. Egyösszegű nettó ajánlati ár (nettó forintban meghatározva)
Official publications
- TED · 00602849-2024 · 7 October 2024
- OJS · 195/2024 · 7 October 2024
Other tenders from Nemzeti Útdíjfizetési Szolgáltató Zártkörűen Működő Részvénytársaság
- KRITIKUS SZEREPŰ HÁLÓZATI ESZKÖZÖK CSERÉJE
- Egészségbiztosítási szolgáltatás beszerzése/2025.
- Fix útdíjellenőrző helyek üzemeltetése/2025.
- Wan/Lan eszközök üzemeltetése és támogatása
- Ügyfélkiszolgálás video csatornán/2025.
- Díjpolitikai feladatok szakértői támogatása
- DYNATRACE licencek
- VPOS/2025
- Fix útdíjellenőrző helyek üzemeltetése/2025.
- Minősített védőruha szállítása /2025.