Finisher, henger és aszfaltmaró bérlése kezelővel
Buyer: Magyar Közút Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság
- Published
- 13 May 2025
- Submission deadline
- 19 June 2025, 14:00
- Place of performance
- HUZZZ
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00304683-2025
- Reference
- 366ae86b-5213-4104-99e2-c5027e8ca3f6
- Official source
- Official source
CPV codes
- 45500000Alquiler de maquinaria y equipo de construcción y de ingeniería civil con maquinista
Description
Vállalkozási keretszerződés keretében burkolatfenntartási munkákhoz szükséges gépek bérlése kezelőszemélyzettel (beleértve a szállítást is) 8 részajánlati körben mindösszesen nettó 1.109.000.000, - Ft keretösszeg erejéig az ajánlati felhívást kiegészítő közbeszerzési dokumentumok részét képező műszaki dokumentumban foglaltaknak megfelelően. Keretösszeg és régió, tárgy részenként: 1. rész: 194.000.000,- Ft; Északkelet-Magyarország – Aszfaltterítő, acélhenger, behordógép, bitumenemulzió szóró, járdafinisher, és gumihenger bérlése kezelővel 2. rész: 286.000.000,- Ft; Délkelet-Magyarország – Aszfaltterítő, acélhenger, behordógép, bitumenemulzió szóró, járdafinisher, és gumihenger bérlése kezelővel 3. rész: 172.000.000,- Ft; Északnyugat-Magyarország – Aszfaltterítő, acélhenger, behordógép, bitumenemulzió szóró, járdafinisher, és gumihenger bérlése kezelővel 4. rész: 217.000.000,- Ft; Délnyugat-Magyarország – Aszfaltterítő, acélhenger, behordógép, bitumenemulzió szóró, járdafinisher, és gumihenger bérlése kezelővel 5. rész: 54.000.000,- Ft; Északkelet-Magyarország – Aszfaltmaró bérlése kezelővel 6. rész: 79.000.000,- Ft; Délkelet-Magyarország – Aszfaltmaró bérlése kezelővel 7. rész: 49.0…
Lots (8)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Északkelet-Magyarország | 45500000 Alquiler de maquinaria y equipo de construcción y de ingeniería civil con maquinista | — |
| 2 | Délkelet-Magyarország | 45500000 Alquiler de maquinaria y equipo de construcción y de ingeniería civil con maquinista | — |
| 3 | Északnyugat-Magyarország | 45500000 Alquiler de maquinaria y equipo de construcción y de ingeniería civil con maquinista | — |
| 4 | Délnyugat-Magyarország | 45500000 Alquiler de maquinaria y equipo de construcción y de ingeniería civil con maquinista | — |
| 5 | Északkelet-Magyarország - Aszfaltmaró | 45500000 Alquiler de maquinaria y equipo de construcción y de ingeniería civil con maquinista | — |
| 6 | Délkelet-Magyarország - Aszfaltmaró | 45500000 Alquiler de maquinaria y equipo de construcción y de ingeniería civil con maquinista | — |
| 7 | Északnyugat-Magyarország - Aszfaltmaró | 45500000 Alquiler de maquinaria y equipo de construcción y de ingeniería civil con maquinista | — |
| 8 | Délnyugat-Magyarország - Aszfaltmaró | 45500000 Alquiler de maquinaria y equipo de construcción y de ingeniería civil con maquinista | — |
Award criteria
- Quality — Az egyedi megrendelés visszaigazolásától számított rendelkezésre állási határidő (naptári nap, minimum 1 naptári nap – maximum 10 naptári nap)
- Quality — A bemutatott aszfaltterítő gép (finisher) megkezdett életkora (megkezdett év, gyártástól számítva min. 1 év, max. 16 év)
- Quality — A bemutatott aszfaltterítő gép (finisher) megkezdett életkora (megkezdett év, gyártástól számítva min. 1 év, max. 16 év)
- Quality — A bemutatott aszfaltterítő gép (finisher) megkezdett életkora (megkezdett év, gyártástól számítva min. 1 év, max. 16 év)
- Quality — A bemutatott aszfaltterítő gép (finisher) megkezdett életkora (megkezdett év, gyártástól számítva min. 1 év, max. 16 év)
- Quality — A bemutatott acélhenger gép megkezdett életkora (megkezdett év, gyártástól számítva min. 1 év, max. 16 év)
- Quality — A bemutatott acélhenger gép megkezdett életkora (megkezdett év, gyártástól számítva min. 1 év, max. 16 év)
- Quality — A bemutatott acélhenger gép megkezdett életkora (megkezdett év, gyártástól számítva min. 1 év, max. 16 év)
- Quality — A bemutatott acélhenger gép megkezdett életkora (megkezdett év, gyártástól számítva min. 1 év, max. 16 év)
- Quality — A bemutatott aszfalt behordó gép megkezdett életkora (megkezdett év, gyártástól számítva min. 1 év, max. 16 év)
- Quality — A bemutatott aszfalt behordó gép megkezdett életkora (megkezdett év, gyártástól számítva min. 1 év, max. 16 év)
- Quality — A bemutatott aszfalt behordó gép megkezdett életkora (megkezdett év, gyártástól számítva min. 1 év, max. 16 év)
Official publications
- TED · 00304683-2025 · 13 May 2025
- OJS · 91/2025 · 13 May 2025
Other tenders from Magyar Közút Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság