Finisher, henger és aszfaltmaró bérlése kezelővel
Buyer: Magyar Közút Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság
- Published
- 13 August 2024
- Submission deadline
- 26 August 2024, 12:00
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00486985-2024
- Reference
- 96c7f941-4c17-46d6-9b2c-8badf636980a
- Official source
- Official source
CPV codes
- 45500000Alquiler de maquinaria y equipo de construcción y de ingeniería civil con maquinista
Description
Vállalkozási keretszerződés keretében burkolatfenntartási munkákhoz szükséges gépek bérlése kezelőszemélyzettel (beleértve a szállítást is) 8 részajánlati körben mindösszesen nettó 800.000.000, - Ft keretösszeg erejéig az ajánlati felhívást (a továbbiakban: felhívás) kiegészítő közbeszerzési dokumentumok (a továbbiakban: egyéb közbeszerzési dokumentumok) részét képező műszaki dokumentumban foglaltaknak megfelelően. 1. közbeszerzési rész: Északkelet-Magyarország – Aszfaltterítő, acélhenger, behordógép, bitumenemulzió szóró, járdafinisher, gumihenger és padkafinisher bérlése kezelővel 2. közbeszerzési rész: Délkelet-Magyarország – Aszfaltterítő, acélhenger, behordógép, bitumenemulzió szóró, járdafinisher, gumihenger és padkafinisher bérlése kezelővel 3. közbeszerzési rész: Északnyugat-Magyarország – Aszfaltterítő, acélhenger, behordógép, bitumenemulzió szóró, járdafinisher, gumihenger és padkafinisher bérlése kezelővel 4. közbeszerzési rész: Délnyugat-Magyarország – Aszfaltterítő, acélhenger, behordógép, bitumenemulzió szóró, járdafinisher, gumihenger és padkafinisher bérlése kezelővel 5. közbeszerzési rész: Északkelet-Magyarország – Aszfaltmaró bérlése kezelővel 6. közbeszerzési rés…
Lots (8)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Északkelet-Magyarország | 45500000 Alquiler de maquinaria y equipo de construcción y de ingeniería civil con maquinista | — |
| 2 | Délkelet-Magyarország | 45500000 Alquiler de maquinaria y equipo de construcción y de ingeniería civil con maquinista | — |
| 3 | Északnyugat-Magyarország | 45500000 Alquiler de maquinaria y equipo de construcción y de ingeniería civil con maquinista | — |
| 4 | Délnyugat-Magyarország | 45500000 Alquiler de maquinaria y equipo de construcción y de ingeniería civil con maquinista | — |
| 5 | Északkelet-Magyarország | 45500000 Alquiler de maquinaria y equipo de construcción y de ingeniería civil con maquinista | — |
| 6 | Délkelet-Magyarország | 45500000 Alquiler de maquinaria y equipo de construcción y de ingeniería civil con maquinista | — |
| 7 | Északnyugat-Magyarország | 45500000 Alquiler de maquinaria y equipo de construcción y de ingeniería civil con maquinista | — |
| 8 | Délnyugat-Magyarország | 45500000 Alquiler de maquinaria y equipo de construcción y de ingeniería civil con maquinista | — |
Award criteria
- Quality — 2. Az egyedi megrendelés visszaigazolásától számított rendelkezésre állási határidő (naptári nap, minimum 1 naptári nap – maximum 10 naptári nap)
- Quality — 3. A bemutatott aszfaltterítő gép (finisher) életkora (év, gyártástól számítva maximum 15 év)
- Quality — 3. A bemutatott aszfaltterítő gép (finisher) életkora (év, gyártástól számítva maximum 15 év)
- Quality — 3. A bemutatott aszfaltterítő gép (finisher) életkora (év, gyártástól számítva maximum 15 év)
- Quality — 3. A bemutatott aszfaltterítő gép (finisher) életkora (év, gyártástól számítva maximum 15 év)
- Quality — 4. A bemutatott acélhenger gép életkora (év, gyártástól számítva maximum 15 év)
- Quality — 4. A bemutatott acélhenger gép életkora (év, gyártástól számítva maximum 15 év)
- Quality — 4. A bemutatott acélhenger gép életkora (év, gyártástól számítva maximum 15 év)
- Quality — 4. A bemutatott acélhenger gép életkora (év, gyártástól számítva maximum 15 év)
- Quality — 5. A bemutatott aszfalt behordó gép életkora (év, gyártástól számítva maximum 15 év)
- Quality — 5. A bemutatott aszfalt behordó gép életkora (év, gyártástól számítva maximum 15 év)
- Quality — 5. A bemutatott aszfalt behordó gép életkora (év, gyártástól számítva maximum 15 év)
Official publications
- TED · 00486985-2024 · 13 August 2024
- OJS · 157/2024 · 13 August 2024
Other tenders from Magyar Közút Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság