Finansinio lizingo paslauga (seno CVP IS Nr.743588)
Buyer: Uždaroji akcinė bendrovė "PANEVĖŽIO AUTOBUSŲ PARKAS"
- Published
- 6 January 2025
- Estimated value
- €0
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00004610-2025
- Reference
- 30b3a337-1e70-423e-acad-9ade0ca84c7b
- Official source
- Official source
CPV codes
- 66114000Servicios de arrendamiento financiero
Description
Šiame pirkime tęsiamos senoje sistemoje 2024-11-03 paskelbto pirkimo Nr. 743588 procedūros (TED skelbimo numeris 720333-2024). Skelbimas apie pirkimą yra paskelbtas senojoje CVP IS. Pirkimo dokumentai paskelbti senojoje CVP IS ir naujojoje CVP IS.
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| AB SEB bankas | €423,638 | — |
Official publications
- TED · 00004610-2025 · 6 January 2025
- OJS · 3/2025 · 6 January 2025
Other tenders from Uždaroji akcinė bendrovė "PANEVĖŽIO AUTOBUSŲ PARKAS"
- Finansinio lizingo paslaugos pirkimas
- Nenaujo tolimojo susisiekimo autobuso pirkimas
- Finansinio lizingo paslaugos pirkimas
- Finansinio lizingo paslaugos pirkimas
- Naujo M3 klasės tolimojo susisiekimo autobuso pirkimas
- Naujo M3 klasės tolimojo susisiekimo autobuso pirkimas
- Nenaujų transporto priemonių (miesto autobusų) pirkimas (Supaprastintas atviras konkursas)
- Finansinio lizingo paslaugos pirkimas
- Finansinio lizingo paslaugos pirkimas
- Finansinio lizingo paslaugos pirkimas