Fiksna telefonija i Internet
Buyer: ISTARSKI DOMOVI ZDRAVLJA - CASE DELLA SALUTE DELL` ISTRIA
- Published
- 25 June 2025
- Submission deadline
- 30 July 2025, 09:00
- Estimated value
- €223,000
- Place of performance
- HR036
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00409490-2025
- Reference
- 8ddcf4df-f24e-4e22-97c9-df40a2ad9704
- Official source
- Official source
CPV codes
- 64210000Servicios telefónicos y de transmisión de datos
Description
Nabava elektroničke komunikacijske usluge u nepokretnoj mreži sukladno tehničkim značajkama, lokacijama isporuke i ostalim traženim uvjetima navedenim u ovoj Dokumentaciji o nabavi, i troškovniku koji se prilažu ovoj Dokumentaciji o nabavi za potrebe Istarskih domova zdravlja.
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Kriterij prijenosnog medija odnosi se na količinski pokazatelj kojim se vrednuje povezivanje Naručiteljevih lokacija putem nepokretne elektroničke komunikacijske mreže ponuditelja u smislu tehničkih…
- Quality — Najduži mogući rok za realizaciju odnosno implementaciju svih usluga iznosi 60 dana od dana sklapanja ugovora o javnoj nabavi usluga temeljem sklopljenog okvirnog sporazuma. Obzirom da Naručitelj…
Official publications
- TED · 00409490-2025 · 25 June 2025
- OJS · 119/2025 · 25 June 2025
Other tenders from ISTARSKI DOMOVI ZDRAVLJA - CASE DELLA SALUTE DELL` ISTRIA
- Potrošni materijal za dijalizu uz korištenje uređaja
- Najam vozila
- Sanitetski potrošni materijal
- Potrošni materijal za hemodijalizu
- Fiksna telefonija i Internet
- Fiksna telefonija i Internet
- Sanitetski potrošni materijal
- Potrošni materijal za dijalizu uz korištenje uređaja
- Potrošni materijal za dijalizu uz korištenje uređaja
- Potrošni materijal za dijalizu uz korištenje uređaja