Φ45/2025 ΠΛΥΣΗ ΙΜΑΤΙΣΜΟΥ
Buyer: ΓΝΑ ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ
- Published
- 14 May 2025
- Submission deadline
- 17 June 2025, 11:00
- Estimated value
- €330,000
- Place of performance
- ΑΘΗΝΑ, EL303
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00310446-2025
- Reference
- 262c7393-2639-4e58-a227-f66f056a5f14
- Official source
- Official source
CPV codes
- 98312000Servicios de limpieza de artículos textiles
Description
Φ45/2025 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΑΝΟΙΚΤΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΠΛΥΣΗΣ ΙΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00310446-2025 · 14 May 2025
- OJS · 92/2025 · 14 May 2025