EZ.28.154.2024 „System transportu pneumatycznego próbówek, system poczty pneumatycznej, układ zasilający system transportu próbówek, dostawa i montaż instalacji wraz ze źródłem zasilającym Urządzenia Centralnej Sterylizatorni na terenie Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi”
Buyer: Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi
- Published
- 14 November 2024
- Submission deadline
- 25 November 2024, 10:00
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00694513-2024
- Reference
- 330ccbbd-1955-4b87-aac1-c08dd794d90a
- Official source
- Official source
CPV codes
- 45215140Trabajos de construcción de establecimientos hospitalarios
- 45111000Trabajos de demolición, explanación y limpieza del terreno
- 45231300Trabajos de construcción de tuberías para agua y aguas residuales
- 45231112Instalación de sistema de tuberías
Description
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest : A. Pakiet nr 1 . 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest realizacja przez Wykonawcę całości Pakietu I zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia przewidzianym w postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego pod nazwą „System transportu pneumatycznego próbówek” (dalej również jako: „Inwestycja”). Prace muszą być skoordynowane oraz uwzględniać również uwarunkowania dokumentacji dla pakietu 2 i 3. Dokumentacja dla pakietów 2 i 3 stanowi załącznik do SWZ. Przedmiot niniejszej umowy obejmuje w szczególności: a. Wykonanie robót budowlano-instalacyjnych na podstawie Dokumentacji Projektowej pod nazwą „System transportu pneumatycznego próbówek na terenie Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi” oraz Wizji lokalnej, koniecznych do zrealizowania umowy w oferowanej cenie b. Wykonanie branżowej dokumentacji powykonawczej c. Zorganizowanie i przeprowadzenie niezbędnych prób, badań, pomiarów i odbiorów, jak również odbioru końcowego całości robót będących przedmiotem zamówienia, d. Sporządzenie w imieniu Zamawiającego zawiadomienia o rozpoczęciu i z…
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Pakiet 1 – System transportu pneumatycznego próbówek | 45215140 Trabajos de construcción de establecimientos hospitalarios | — |
| 2 | Pakiet 2 – Poczta pneumatyczna | 45215140 Trabajos de construcción de establecimientos hospitalarios | — |
| 3 | Pakiet 3 – Układ zasilający system transportu próbówek, dostawa i montaż instalacji wraz ze źródłem zasilającym Urządzenia Centralnej Sterylizatorni | 45215140 Trabajos de construcción de establecimientos hospitalarios | — |
Award criteria
- Price — Cena
- Quality — TERMIN WYKONANIA ROBÓT BUDOWLANYCH
Official publications
- TED · 00694513-2024 · 14 November 2024
- OJS · 222/2024 · 14 November 2024
Other tenders from Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi
- NZP.271.118.2026 Postępowanie o udziel.zam.publicz.prowadz.w trybie przetargu nieogran.o wartości powyżej 216 000 euro na dostawę zestawów…
- Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzonego trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 20 000 000 euro na…
- NZP.272.102.2026 Budowa budynku ambulatoryjnej opieki specjalistycznej Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i…
- Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzonego trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 20 000 000 euro na…
- Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzonego trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 20 000 000 euro na…
- Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego o wartości powyżej 10 000 000 euro na dostawę defibrylatora dla Oddziału Kardiologicznego…
- postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego o wartości powyżej 216 000 euro na usługę serwisową dla aparatu SPECT/CT typ: Discovery…
- Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego o wartości powyżej 10 000 000 euro na dostawę endoskopów, RTG z ramieniem C oraz stołu…
- Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego o wartości powyżej 10 000 000 euro na dostawę systemu monitorowania funkcji życiowych…
- Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego o wartości powyżej 216 000 euro na usługę 36 miesięcznej pogwarancyjnej obsługi serwisowej…