Europese aanbesteding Inhuur externe consultants en specialisten (hogere segment)
Buyer: De Minister van Infrastructuur en Waterstaat handelend als aankoopcentrale voor het samenwerkingsverband Nationale Databank Wegverkeersgegevens, hierna te noemen NDW
- Published
- 3 December 2024
- Submission deadline
- 16 January 2025, 12:00
- Estimated value
- €6,000,000
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00736965-2024
- Reference
- f6cb88a1-3c1e-452e-974f-5915d8f1b99d
- Official source
- Official source
CPV codes
- 79600000Servicios de contratación
Description
Doel van deze aanbesteding is om met één geschikte Inschrijver een Raamovereenkomst aan te gaan die kan voorzien in de totale inhuurbehoefte van de externe consultants en specialisten met een uurtarief >€120,- excl. btw zoals in dit document is beschreven. Op deze wijze verwacht NDW samen met de gegunde opdrachtnemer meer grip te krijgen op alle inhuurvraagstukken in het hogere segment. Deze opdracht betreft detachering, oftewel inzet voor langere periode voor pieken en projecten. De geraamde waarde voor de dienstverlening onder de raamovereenkomst inclusief optionele verleningsopties bedraagt € 6.000.000, - excl. btw. De genoemde waarde zijn indicatief, hieraan kunnen geen rechten ontleend worden.
Award criteria
- Quality — De inschrijver dient een duidelijke aanpak te presenteren voor het ontzorgen van NDW in het proces van inhuur en besluitvorming, met specifieke aandacht voor situaties waarin NDW zelf kandidaten…
- Price — Inschrijver dient een vast opslagtarief aan te bieden voor het vervullen van de detacheringsrol, weergegeven op het inschrijvingsbiljet, opgenomen als bijlage 1. Het tarief wordt beschouwd in het…
Official publications
- TED · 00736965-2024 · 3 December 2024
- OJS · 235/2024 · 3 December 2024
Other tenders from De Minister van Infrastructuur en Waterstaat handelend als aankoopcentrale voor het samenwerkingsverband Nationale Databank Wegverkeersgegevens, hierna te noemen NDW
- NDW Overeenkomst Priotalker 2
- Raamovereenkomst NDW Levering Data uit Locatiegebonden Systemen
- NDW Overeenkomst Priotalker 2
- Europese aanbesteding Inhuur externe consultants en specialisten (hogere segment)
- NDW Raamovereenkomst communicatieadvies en -ondersteuning
- Europese Aanbesteding - 24x7 Monitoring Systemen en Ketens
- Europese Aanbesteding - NDW Raamovereenkomst MSP Flexibele Schil
- Europese Aanbesteding - 24x7 Monitoring Systemen en Ketens
- NDW Raamovereenkomst communicatieadvies en -ondersteuning
- Europese Aanbesteding - 24x7 Monitoring Systemen en Ketens