El Vínculo El Vínculo.
Open European Union Supplies

Eszközbeszerzés a Társulás részére 5 részben

Buyer: Duna-Vértes Köze Regionális Hulladékgazdálkodási Társulás

Published
3 August 2026
Submission deadline
4 September 2026, 13:00
Place of performance
Tatabánya, HU212
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00534322-2026
Reference
5b5c20f1-d8d3-40f8-a697-ea6369678c87
Official source
Official source

CPV codes

Description

Eszközbeszerzés telephelyre történő szállítással, beüzemeléssel, hatósági jelzésekkel ellátott forgalomba helyezéssel, a tulajdonos és/vagy üzembentartó nevére történő átírással és a kezelő személyzet betanításával. Az eszközöknek meg kell felelni a műszaki leírásban szereplő minimum követelményeknek. Minden hatósági jelzésekkel ellátással, forgalomba helyezéssel és átíratással kapcsolatos költséget a vételárnak tartalmaznia kell. 1. rész: Konténerszállítók a) 6*2 tengelyű görgős konténerszállító 2 db b) 6*4 tengelyű görgős konténerszállító 2 db 2. rész: Kompaktor Tolólapos hulladék kompaktor 1 db 3. rész: Hulladékkezelő munkagépek a) Iparigémes rakodógép 1 db b) Teleszkópos rakodógép 1 db c) Törzscsuklós rakodógép 1 db 4. rész: Nyitott konténerek 31 m3-es nyitott, görgős konténer 16 db 5. rész: Zárt konténerek 27 m3-es zárt tartály tömörítőgéphez 4 db AK a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján rögzíti, hogy az ajánlati felhívásban, és a közbeszerzési dokumentumokban meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozás csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében tör…

Lots (5)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Konténerszállítók
Tatabánya, HU212
34144511 Vehículos de recogida de basuras
2 Kompaktor
Tatabánya, HU212
34144512 Vehículos compactadores de basuras
3 Hulladékkezelő munkagépek
Tatabánya, HU212
34144512 Vehículos compactadores de basuras
4 Nyitott konténerek
Tatabánya, HU212
44613800 Contenedores para residuos
5 Zárt konténerek
Tatabánya, HU212
44613800 Contenedores para residuos

Award criteria

Official publications