ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΟΜΑΔΑΣ Α: ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΩΝ ΥΛΙΚΩΝ, ΟΜΑΔΑΣ Β:ΑΔΡΑΝΩΝ ΥΛΙΚΩΝ ΚΑΙ ΟΜΑΔΑΣ Δ: ΕΤΟΙΜΟΥ ΣΚΥΡΟΔΕΜΑΤΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΛΕΥΚΑΔΑΣ συνολικού προϋπολογισμού 269.916,28€ συμπεριλαμβανομένου Φ.Π.Α.24%, με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
- Published
- 15 May 2025
- Submission deadline
- 13 June 2025, 23:59
- Estimated value
- €217,674
- Place of performance
- EL624
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00313899-2025
- Reference
- 9c515ad7-6077-4e3f-9835-ee554d9ce382
- Official source
- Official source
CPV codes
- 44110000Materiales de construcción
- 14212200Agregados
Description
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια υλικών οδοποιίας και οικοδομικών υλικών-ΟΜΑΔΑ Α: ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΑ ΥΛΙΚΑ με εκτιμώμενη δαπάνη 72.580,42€, ΟΜΑΔΑ Β:ΑΔΡΑΝΗ ΥΛΙΚΑ με εκτιμώμενη δαπάνη 72.580,42€ και ΟΜΑΔΑ Δ:ΕΤΟΙΜΟ ΣΚΥΡΟΔΕΜΑ με εκτιμώμενη δαπάνη 96.710,00€- με συνολική εκτιμώμενη δαπάνη 217.674,42€ που θα χρησιμοποιηθούν από το εργατοτεχνικό προσωπικό του Δήμου, για τη συντήρηση και επισκευή των κοινοχρήστων χώρων καθώς και την αποκατάσταση των επικίνδυνων φθορών του οδικού δικτύου σε όλες τις Δημοτικές ενότητες του Δήμου Λευκάδας
Official publications
- TED · 00313899-2025 · 15 May 2025
- OJS · 93/2025 · 15 May 2025