„Енергийно обновяване на многофамилна жилищна сграда с административен адрес-обл.Търговище, община Омуртаг, гр.Омуртаг , ул.“Църковна“ №3
Buyer: ОБЩИНА ОМУРТАГ
- Published
- 18 June 2025
- Place of performance
- BG334
- Lots
- 1
- Notice number
- 00392169-2025
- Reference
- 0e41a1c3-481d-4a56-824e-0c760cabd56f
- Official source
- Official source
CPV codes
- 45000000Trabajos de construcción
Description
Предметът на настоящата обществена поръчка е Енергийно обновяване на многофамилна жилищна сграда с административен адрес-обл.Търговище, община Омуртаг, гр.Омуртаг, ул.“Църковна“ №3 „. Строежът е ЧЕТВЪРТА категория , съгласно чл. 137, ал.1, т. 4, буква „б“ от ЗУТ , чл.8, ал.2, т.1 и чл.9, ал.1 от Наредба №1/2003 год. На МРРБ / ДВ, бр.72/2003г./ за номенклатурата на видовете строежи. ЗАБЕЛЕЖКА: Подробна информация за местоположението на обекта, технически параметри и изисквания са дадени в Техническите спецификации, които са неразделна част от настоящата документация. Изпълнителят следва да изпълни обекта , съобразявайки се с предоставените от ВЪЗЛОЖИТЕЛЯ Обследване за енергийна ефективност, Доклад от обследването за установяване на техническите характеристики на сградата, техническия проект на обекта и описаните и oстойностени видове СМР в количествените и количествено стойностни сметки, в това число да изготви цялата необходима документация по време на строителството, съгласно Наредба №3/31.07.2003 г за съставяне на актове и протоколи по време на строителството.
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Герил Монтаж ООД | 890,887 лв. | — |
Official publications
- TED · 00392169-2025 · 18 June 2025
- OJS · 115/2025 · 18 June 2025