EMGA/EMVA tan. szervi/ illetékes hatósági feladat
Buyer: Agrárminisztérium
- Published
- 21 October 2024
- Submission deadline
- 18 November 2024, 12:00
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00636263-2024
- Reference
- 05d28f28-1805-43e5-81f4-5a2ad5afaf47
- Official source
- Official source
CPV codes
- 79212000Servicios de auditoría
Description
Vállalkozási keretszerződés. 1. rész a) EMGA és EMVA tanúsító szervi feladatok ellátása b) EMGA és EMVA illetékes hatósági közreműködés keretében akkreditációs felügyeleti vizsgálatok elvégzése 2. rész EMGA/EMVA illetékes hatósági közreműködés keretében monitoring tevékenység ellátása A BT-31 BT-763 mezők tekintetében Ajánlatkérő rögzíti, hogy a valamennyire részre történő ajánlattétel nem kötelezettség, hanem lehetőség, amely a hirdetményfeladó rendszer okán kerül ilyen formában rögzítésre.
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Tanúsító szervi feladatok ellátása, EMGA és EMVA | 79212000 Servicios de auditoría | — |
| 2 | EMGA és EMVA illetékes hat. közreműködés | 79212100 Servicios de auditoría financiera | — |
Award criteria
- Quality — A BT-750 III.4.1) M/2.1. pontban meghatározott szakmai tapasztalaton felüli, azzal azonos tárgyú szakmai tapasztalattal rendelkező szakember többlet tapasztalata (0-36 hónap)
- Quality — A BT-750 III.4.1) M/2.2. pontban meghatározott szakmai tapasztalaton felüli, azzal azonos tárgyú szakmai tapasztalattal rendelkező szakember többlet tapasztalata (0-36 hónap)
- Price — Tanúsító szervi feladatok ellátása részfeladat – összesített nettó ajánlati ár
- Price — EMGA és EMVA illetékes hatósági közreműködés keretében akkreditációs felügyeleti vizsgálatok – óradíj
- Price — Ajánlati ár - óradíj
Official publications
- TED · 00636263-2024 · 21 October 2024
- OJS · 205/2024 · 21 October 2024