Élelmiszer_Tej, tejtermékek_K-E_Korona
Buyer: Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
- Published
- 16 January 2025
- Submission deadline
- 20 January 2025, 14:00
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00031376-2025
- Reference
- 61540919-51a8-4b65-b770-d8d660311535
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15000000Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
Description
A megadott mennyiségek tájékoztató jellegűek, Ajánlatkérő fenntartja a változtatás jogát az előre nem pontosan tervezhető igényekre tekintettel. Tájékoztató jellegű beszerzési mennyiség: 22.326 liter, 3.031 kg, 4.716 doboz, 14.346 darab. Élelmiszer alapanyag beszerzése 1 részben és a tárgyi eljárás eredményeként adásvételi keretszerződés megkötése 12 hónap időtartamra a Korona Integrált Szociális Intézmény Komárom – Esztergom Vármegye intézmény részére. Az intézményhez tartozó telephelyeket, mint szállítási helyeket a műszaki leírás tartalmazza azzal, hogy jogutódlás és/vagy intézményi adatváltozás alapján az egyes intézmények elnevezése, székhelye, valamint a vármegye közigazgatási határain belül a szállítási helyek köre (telephelyek címe) külön szerződésmódosítás nélkül változhat a Kbt. 141. § (4) bek. a) pontja alapján. Ajánlatkérő az alkalmazott értékelési szempont körében felhívja továbbá az ajánlattevők figyelmét, hogy az ajánlati felhívás BT-24 pontjában részletezett tájékoztató mennyiségeket tartalmazó terméktáblázat beárazásával kiszámított nettó ajánlati összár kizárólag az ajánlatok érdemi összehasonlítására szolgáló számadat, ajánlatkérő a szerződés keretösszegét az ajá…
Award criteria
- Price — Nettó ajánlati összár (HUF)
Official publications
- TED · 00031376-2025 · 16 January 2025
- OJS · 11/2025 · 16 January 2025
Other tenders from Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
- Élelmiszer alapanyag beszerzés -Zöldliget 2026
- 12 db új L3H2 zárt áruszállító haszongépjármű
- Élelmiszer csomag beszerzés EFOP Plusz 5.1.1-25
- Élelmiszer alapanyag beszerzés BaranyaVMI
- Élelmiszer alapanyag beszerzése_Vas Vármegye
- Élelmiszer alapanyag beszerzés BaranyaVMI
- Élelmiszer alapanyag besz. HEVES VMI. részére
- Élelmiszer alapanyag besz. HEVES VMI. részére
- Élelmiszer alapanyag beszerzés_Zala
- Élelmiszer alapanyag besz. HEVES VMI. részére