Élelmiszer beszerzés 2024
Buyer: Sopron Megyei Jogú Város Önkormányzata
- Published
- 17 April 2024
- Submission deadline
- 23 April 2024, 14:00
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00226875-2024
- Reference
- 42fabe84-3b06-4ab4-8de1-7d638f975404
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15000000Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
Description
Élelmiszer alapanyagok beszerzése az alábbiak szerint: 1. rész: Mirelit termékek 2. rész: Zsiradékok 3. rész: Konzerváruk 4. rész: Gyümölcslevek, ásványvizek 5. rész: Cereáliák, cukrok, szárazhüvelyesek 6. rész: Száraztészták 7. rész: Cukrásztermékek 8. rész: Fűszerek, ízesítők 9. rész: Kényelmi termékek 10. rész: Édesipari termékek 11. rész: Tőkehúsok 12. rész: Szárnyashúsok 13. rész: Húskészítmények 14. rész: Tej és tejtermékek 15. rész: Kenyér, pékáruk Részletes leírás a közbeszerzési dokumentumok részét képező műszaki leírásokban (az ártáblázatokban). Ajánlatkrő valamennyi részban a keretösszeg teljes összegére lehívási kötelezettséget vállal. AK valamennyi részben a teljes mennyiségtől, termékenként +/- 15%-kal eltérhet. Részletes leírás a közbeszerzési dokumentumok részét képező műszaki leírásokban (az ártáblázatokban). Rövidítések: Alkalmasság igazolásában résztvevő szervezet: AIRSZ Ajánlattevő: AT Ajánlatkérő: AK Gazdasági Szereplő: GSZ 2015. évi CXLIII törvény: Kbt. 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet: R. 424/2017. (XII.19.) Korm. rendelet: EKRr. Egységes Európai Közbeszerzési Dokumentum: EEKD; Ajánlati felhívás: AF; Közbeszerzési dokumentumok: KD; Felelős akkreditált k…
Lots (15)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Mirelit termékek | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 2 | Zsiradékok | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 3 | Konzerváruk | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 4 | Gyümölcslevek, ásványvizek | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 5 | Cereáliák, cukrok, szárazhüvelyesek | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 6 | Száraztészták | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 7 | Cukrásztermékek | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 8 | Fűszerek, ízesítők | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 9 | Kényelmi termékek | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 10 | Édesipari termékek | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 11 | Tőkehúsok | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 12 | Szárnyashúsok | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 13 | Húskészítmények | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 14 | Tej és tejtermékek | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 15 | Kenyér, pékáruk | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
Award criteria
- Price — Ajánlati ár (nettó HUF)
Official publications
- TED · 00226875-2024 · 17 April 2024
- OJS · 76/2024 · 17 April 2024
Other tenders from Sopron Megyei Jogú Város Önkormányzata
- Élelmiszer beszerzés 2025
- Élelmiszer beszerzés 2025
- Élelmiszer beszerzés 2025
- Élelmiszer beszerzés 2025
- Élelmiszer beszerzés 2025
- Élelmiszer beszerzés 2025
- Élelmiszer beszerzés 2025
- Élelmiszer beszerzés 2025
- Közvilágítás aktív elemeinek karbantartása 2025
- Közvilágítás aktív elemeinek karbantartása 2025