El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

Élelmiszer beszerzés 2024

Buyer: Sopron Megyei Jogú Város Önkormányzata

Published
21 March 2024
Submission deadline
19 April 2024, 14:00
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00171273-2024
Reference
42fabe84-3b06-4ab4-8de1-7d638f975404
Official source
Official source

CPV codes

Description

Élelmiszer alapanyagok beszerzése az alábbiak szerint: 1. rész: Mirelit termékek 2. rész: Zsiradékok 3. rész: Konzerváruk 4. rész: Gyümölcslevek, ásványvizek 5. rész: Cereáliák, cukrok, szárazhüvelyesek 6. rész: Száraztészták 7. rész: Cukrásztermékek 8. rész: Fűszerek, ízesítők 9. rész: Kényelmi termékek 10. rész: Édesipari termékek 11. rész: Tőkehúsok 12. rész: Szárnyashúsok 13. rész: Húskészítmények 14. rész: Tej és tejtermékek 15. rész: Kenyér, pékáruk Részletes leírás a közbeszerzési dokumentumok részét képező műszaki leírásokban (az ártáblázatokban). Ajánlatkrő valamennyi részban a keretösszeg teljes összegére lehívási kötelezettséget vállal. AK valamennyi részben a teljes mennyiségtől, termékenként +/- 15%-kal eltérhet. Részletes leírás a közbeszerzési dokumentumok részét képező műszaki leírásokban (az ártáblázatokban). Rövidítések: Alkalmasság igazolásában résztvevő szervezet: AIRSZ Ajánlattevő: AT Ajánlatkérő: AK Gazdasági Szereplő: GSZ 2015. évi CXLIII törvény: Kbt. 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet: R. 424/2017. (XII.19.) Korm. rendelet: EKRr. Egységes Európai Közbeszerzési Dokumentum: EEKD; Ajánlati felhívás: AF; Közbeszerzési dokumentumok: KD; Felelős akkreditált k…

Lots (15)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Mirelit termékek
Sopron, HU221
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
2 Zsiradékok
Sopron, HU221
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
3 Konzerváruk
Sopron, HU221
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
4 Gyümölcslevek, ásványvizek
Sopron, HU221
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
5 Cereáliák, cukrok, szárazhüvelyesek
Sopron, HU221
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
6 Száraztészták
Sopron, HU221
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
7 Cukrásztermékek
Sopron, HU221
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
8 Fűszerek, ízesítők
Sopron, HU221
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
9 Kényelmi termékek
Sopron, HU221
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
10 Édesipari termékek
Sopron, HU221
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
11 Tőkehúsok
Sopron, HU221
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
12 Szárnyashúsok
Sopron, HU221
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
13 Húskészítmények
Sopron, HU221
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
14 Tej és tejtermékek
Sopron, HU221
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
15 Kenyér, pékáruk
Sopron, HU221
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines

Award criteria

Official publications

Other tenders from Sopron Megyei Jogú Város Önkormányzata