Élelmiszer beszerzés
Buyer: Zala Vármegyei Szent Rafael Kórház
- Published
- 6 October 2025
- Submission deadline
- 4 November 2025, 14:00
- Place of performance
- Zalaegerszeg, HU223
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00653822-2025
- Reference
- 616b8be6-6ea1-4f76-9315-f45178db47e7
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15000000Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
Description
A Zala Vármegyei Szent Rafael Kórház mint Ajánlatkérő a közbeszerzésekről szóló 2015. évi CXLIII. törvény (továbbiakban Kbt.) második része szerinti uniós értékhatárt elérő, Kbt. 105. § (2) bekezdés a) pontja szerinti keretmegállapodásos, Kbt. 81. § szerinti nyílt eljárást kíván lefolytatni „Élelmiszer beszerzés” megnevezéssel, 6 részben, a részeken belül Kbt. 109. § szerinti elektronikus katalógus alkalmazásával. Az eljárás elektronikus katalógusra vonatkozó részletes szabályait a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák. Ajánlatkérő a Kbt. 50. §. (2) d) foglalt követelményeknek Ajánlatkérő a keretösszeg megadásával a hirdetményében (BT-24, II.1.4) pont) megfelel, tekintettel Kbt. 3. §. 18. foglaltakra. Az elektronikus katalógus 6 részből, a részeken belül az elektronikus katalógusban meghatározott számú tételből áll. A részletes tételenkénti mennyiségeket az elektronikus katalógus tartalmazza. Keretösszeg: Keretmegállapodás keretösszege 24 hónapra nettó: 1. rész: 103 899 386,- Ft 2. rész: 167 032 355,- Ft 3. rész: 99 979 329,- Ft 4. rész:83 742 191,- Ft 5. rész:97 483 922,- Ft 6. rész:173 699 669,- Ft Együttesen:725 836 852,- Ft amely összeg a becsült érték és a Keretmennyiség (e-…
Lots (6)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | 1.rész-zöldség,gyümölcs | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 2 | 2. rész-tej,tejtermék | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 3 | 3. rész-sütőipari term. | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 4 | 4.rész-mirelit | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 5 | 5.rész-friss hús | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 6 | 6.rész - fűszért, egyéb termék | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
Award criteria
- Quality — Ellátás lefedettsége (megajánlott tételek száma)
- Price — Keretösszeg
Official publications
- TED · 00653822-2025 · 6 October 2025
- OJS · 191/2025 · 6 October 2025