Élelmiszer alapanyagok beszerzése - 2026-2028
Buyer: Kiskunlacházi Konyha
- Published
- 24 December 2025
- Submission deadline
- 21 January 2026, 15:00
- Estimated value
- 522,600,000 Ft
- Place of performance
- Kiskunlacháza, HU120
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00862248-2025
- Reference
- 62afb861-1aaa-4847-a554-0ae21432b4fd
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15800000Productos alimenticios diversos
Description
Élelmiszer alapanyagok beszerzése 7 közbeszerzési részben a Kiskunlacházi Konyha, mint ajánlatkérő részére az egyes közbeszerzési részek eredményekénti kötendő keretmegállapodásokban foglaltak szerint 24 hónapos időtartamra, de legfeljebb a keretösszeg erejéig. Ajánlatkérő az alkalmazott értékelési szempont körében felhívja továbbá az ajánlattevők figyelmét, hogy az ajánlati felhívás II.2.4) (BT- 24) pontjaiban részletezett tájékoztató mennyiségeket tartalmazó részletes ártáblázatok beárazásával kiszámított nettó ajánlati összár kizárólag az ajánlatok érdemi összehasonlítására szolgáló számadat, ajánlatkérő az egyes közbeszerzési részek eredményeként megkötendő keretösszegét az ajánlati felhívás II.2.4) (BT-24) pontjában állapítja meg.
Lots (7)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Mirelit termékek | 15800000 Productos alimenticios diversos | 46,800,000 Ft |
| 2 | Tisztított zöldség | 15800000 Productos alimenticios diversos | 22,100,000 Ft |
| 3 | Zöldség, gyümölcs és tojás termékek | 15800000 Productos alimenticios diversos | 89,700,000 Ft |
| 4 | Kenyér és pékáru | 15800000 Productos alimenticios diversos | 50,700,000 Ft |
| 5 | Tej és tejtermékek | 15800000 Productos alimenticios diversos | 70,200,000 Ft |
| 6 | Friss hús- és húskészítmények | 15800000 Productos alimenticios diversos | 70,200,000 Ft |
| 7 | Szárazáru | 15800000 Productos alimenticios diversos | 55,900,000 Ft |
Award criteria
- Price — Összesített nettó ajánlati ár (Ft)
Official publications
- TED · 00862248-2025 · 24 December 2025
- OJS · 248/2025 · 24 December 2025