Élelmiszer alapanyag beszerzése - Somogy vármegye
Buyer: Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
- Published
- 28 November 2023
- Submission deadline
- 6 December 2023, 11:00
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00722288-2023
- Reference
- fddcf536-d15e-451b-993e-cf5e77477bee
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15000000Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
Description
Élelmiszer és élelmiszer alapanyag beszerzése 12 hónapra az SZGYF fenntartásában lévő intézmények részére a Műszaki leírásban foglaltak szerint. Az egyes intézményekhez tartozó telephelyeket, mint szállítási helyeket a műszaki leírás tartalmazza azzal, hogy jogutódlás és/vagy intézményi adatváltozás alapján az egyes intézmények elnevezése, székhelye, valamint a vármegye közigazgatási határain belül a szállítási helyek köre (telephelyek címe) külön szerződésmódosítás nélkül módosulhat a Kbt. 141. § (4) bek. a) pontja alapján. Ajánlatkérő az alkalmazott értékelési szempont körében felhívja továbbá az ajánlattevők figyelmét, hogy az ajánlati felhívás BT-24 pontjaiban részletezett tájékoztató mennyiségeket tartalmazó terméktáblázatok beárazásával kiszámított nettó ajánlati összár kizárólag az ajánlatok érdemi összehasonlítására szolgáló számadat, ajánlatkérő a keretszerződés keretösszegét az ajánlati felhívás BT-24 pontjában szereplő keretösszeg mértékében állapítja meg.
Lots (18)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Tej, tejtermék - Gondviselés | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 2 | Hús, húskészítmény - Gondviselés | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 3 | Zöldség, gyümölcs - Gondviselés | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 4 | Kenyér, pékáru - Gondviselés | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 5 | Szárazáru - Gondviselés | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 6 | Mirelit - Gondviselés | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 7 | Tej, tejtermék - Remény | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 8 | Hús, húskészítmény - Remény | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 9 | Zöldség, gyümölcs - Remény | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 10 | Kenyér, pékáru - Remény | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 11 | Szárazáru - Remény | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 12 | Mirelit - Remény | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 13 | Tej, tejtermék - Szeretet | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 14 | Hús, húskészítmény - Szeretet | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 15 | Zöldség, gyümölcs - Szeretet | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 16 | Kenyér, pékáru - Szeretet | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 17 | Szárazáru - Szeretet | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 18 | Mirelit - Szeretet | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
Award criteria
- Price — Nettó ajánlati összár (Ft)
Official publications
- TED · 00722288-2023 · 28 November 2023
- OJS · 229/2023 · 28 November 2023
Other tenders from Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
- Élelmiszer alapanyag beszerzés -Zöldliget 2026
- 12 db új L3H2 zárt áruszállító haszongépjármű
- Élelmiszer csomag beszerzés EFOP Plusz 5.1.1-25
- Élelmiszer alapanyag beszerzés BaranyaVMI
- Élelmiszer alapanyag beszerzése_Vas Vármegye
- Élelmiszer alapanyag beszerzés BaranyaVMI
- Élelmiszer alapanyag besz. HEVES VMI. részére
- Élelmiszer alapanyag besz. HEVES VMI. részére
- Élelmiszer alapanyag beszerzés_Zala
- Élelmiszer alapanyag besz. HEVES VMI. részére