Élelmiszer alapanyag besz. BISZI-VeszprémVMI
Buyer: Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
- Published
- 12 February 2025
- Submission deadline
- 17 March 2025, 13:00
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00096882-2025
- Reference
- 31a6e1be-b3c2-4a7f-afd4-6508e211fd5d
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15000000Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
Description
Élelmiszer alapanyag beszerzése 7 részben és a tárgyi eljárás eredményeként adásvételi keretszerződés megkötése 12 hónap időtartamra a Bakony Integrált Szociális Intézmény Veszprém Vármegye intézmény részére. 1.rész:Tej, tejtermék: 198.100 DB, 16.675 KG, 76.760 L, 4.000 DOBOZ 2.rész:Húsok: 31.680 KG 3.rész:Húskészítmények: 28.230 KG 4.rész:Zöldség, gyümölcs: 166.060 KG 5.rész:Szárazáru: 155.000 DB, 81.236 KG, 22.545 L, 80 DOBOZ 6.rész:Tojás: 140.000 DB 7.rész:Mirelit: 67.870 KG Az intézményhez tartozó telephelyeket, mint szállítási helyeket a műszaki leírás tartalmazza azzal, hogy jogutódlás és/vagy intézményi adatváltozás alapján az egyes intézmények elnevezése, székhelye, valamint a vármegye közigazgatási határain belül a szállítási helyek köre (telephelyek címe) külön szerződésmódosítás nélkül változhat a Kbt. 141. § (4) bek. a) pontja alapján. Ajánlatkérő az alkalmazott értékelési szempont körében felhívja továbbá az ajánlattevők figyelmét, hogy az ajánlati felhívás BT24 jelen pontjában részletezett tájékoztató mennyiségeket tartalmazó terméktáblázat beárazásával kiszámított nettó ajánlati összár kizárólag az ajánlatok érdemi összehasonlítására szolgáló számadat, ajánlatkérő a …
Lots (7)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Tej, tejtermékek | 15500000 Productos lácteos | — |
| 2 | Húsok | 15100000 Productos de origen animal, carne y productos cárnicos | — |
| 3 | Húskészítmények | 15100000 Productos de origen animal, carne y productos cárnicos | — |
| 4 | Zöldség, gyümölcs | 03200000 Cereales, patatas, hortalizas, frutas y frutos de cáscara | — |
| 5 | Szárazáru | 15800000 Productos alimenticios diversos | — |
| 6 | Tojás | 03142500 Huevos | — |
| 7 | Mirelit | 15500000 Productos lácteos | — |
Award criteria
- Price — Nettó ajánlati összár(HUF)
Official publications
- TED · 00096882-2025 · 12 February 2025
- OJS · 30/2025 · 12 February 2025
Other tenders from Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
- Élelmiszer alapanyag beszerzés -Zöldliget 2026
- 12 db új L3H2 zárt áruszállító haszongépjármű
- Élelmiszer csomag beszerzés EFOP Plusz 5.1.1-25
- Élelmiszer alapanyag beszerzés BaranyaVMI
- Élelmiszer alapanyag beszerzése_Vas Vármegye
- Élelmiszer alapanyag beszerzés BaranyaVMI
- Élelmiszer alapanyag besz. HEVES VMI. részére
- Élelmiszer alapanyag besz. HEVES VMI. részére
- Élelmiszer alapanyag beszerzés_Zala
- Élelmiszer alapanyag besz. HEVES VMI. részére