Élelmezési szolgáltatás beszerzése
Buyer: Váci Jávorszky Ödön Kórház
- Published
- 20 June 2025
- Submission deadline
- 4 July 2025, 10:00
- Place of performance
- Vác, HU120
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00401614-2025
- Reference
- 1097ffa4-63c0-4cbf-a24c-5976b8960433
- Official source
- Official source
CPV codes
- 55520000Servicios de suministro de comidas desde el exterior
Description
I. a) Betegélelmezés: Ajánlatkérő [továbbiakban a hirdetményben: AK] üzemeltetésében lévő 522 ágyas kórház betegélelmezése változó napi létszámban. Éves betegélelmezési napok száma: 111 108,10 Az ellátottak tekintetében a 37/2014. (IV.30.) EMMI rendelet szerinti összes korosztályból van ellátott ( 1-3 éves, 4-6 éves, 7-10 éves, 11-14 éves, 15 év feletti. b) Alkalmazottak (Alkalmazottnak minősül az AK-vel bármely foglalkoztatásra irányuló jogviszonyban álló személy) és egyéb vendégek (látogatók, járóbetegek) (továbbiakban a hirdetményben: Alkalmazottak) élelmezése: ba) Alkalmazottak részére reggeli készítése bb) Az ebédszolgáltatás mennyisége: átlagosan napi 100 ebéd/nap, melyre vonatkozóan ajánlatkérőt lerendelési kötelezettség nem terheli. Az alkalmazotti élelmezési napok száma tájékoztató jellegű adat, a tényleges mennyiség az Alkalmazottak általi igénybevételtől függ. Ellenértékét az igénybe vevő Alkalmazottak fizetik meg, közvetlenül Nyertes Ajánlattevő (továbbiakban Ny.At.) részére. c) A dokumentumokban [továbbiakban a hirdetményben: KD] felsorolt - kórházi tulajdonú - eszközökön túl, a feladat ellátásához szükséges eszközök biztosítása Nyertes Ajánlattevő feladata. A részlete…
Award criteria
- Quality — 2. értékelési szempont: Szakemberek többlettapasztalata
- Quality — 2.1. értékelési alszempont: M.2.1) szerinti alkalmassági követelményre bemutatott szakember (felsőfokú táplálkozástudományi) alk. min. köv. felüli kórházi fekvőbetegétkeztetés terén szerzett…
- Quality — 2.2. értékelési alszempont: M.2.2) szerinti alkalmassági követelményre bemutatott szakember (dietetikus) alk. min. köv. felüli kórházi fekvőbetegétkeztetés terén szerzett többlettapasztalata (hónap),…
- Quality — 2.3 értékelési alszempont: M.2.3) szerinti alkalmassági követelményre bemutatott szakember (szakács) alk. min. köv. felüli kórházi fekvőbetegétkeztetés terén szerzett többlettapasztalata (hónap),…
- Quality — 3. értékelési szempont: Annak vállalása, hogy nyertes ajánlattevő a táplálkozás-egészségügyi előírásokról szóló rendelet előírásaiban foglalt gyakoriságon felül szolgáltat teljes kiőrlésű gabona…
- Quality — 4. értékelési szempont: Annak vállalása, hogy nyertes ajánlattevő a táplálkozás-egészségügyi előírásokról szóló rendelet előírásaiban foglalt gyakoriságon felül szolgáltat zöldséget, gyümölcsöt…
- Quality — 5. Fogyasztói visszajelzési rendszer bevezetésének vállalása, a szolgáltatást igénybe vevőnek dokumentált módon véleménynyilvánításra, visszajelzésre van lehetősége [NEM / IGEN papír alapú / IGEN,…
- Quality — 6. értékelési szempont: Alkalmazotti étkezés vonatkozásában a nyertes ajánlattevő által biztosított elektronikus alapú rendelési rendszeren keresztül egyenleg nyilvántartási rendszer biztosítása…
- Price — 1. értékelési szempont: Betegélelmezési napi szolgáltatási díja (nettó Ft)
- Price — 1.1. értékelési alszempont: 1. diétacsoport ára (nettó Ft) - Műszaki Leírásban meghatározott 1. diétacsoport - Súlyszám: 82
- Price — 1.2. értékelési alszempont: 2. diétacsoport ára (nettó Ft)- Műszaki Leírásban meghatározott 2. diétacsoport - Súlyszám: 12
Official publications
- TED · 00401614-2025 · 20 June 2025
- OJS · 117/2025 · 20 June 2025