Elektropeilių pirkimas (8728)
Buyer: VšĮ Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikos
- Published
- 20 March 2025
- Estimated value
- €96,905
- Place of performance
- LT011
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00179678-2025
- Reference
- ea2723be-b3a1-4a13-bc4d-3d4fd275be6f
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33161000Unidad de electrocirugía
Description
Šiame pirkime yra tęsiamos senoje sistemoje 20224-12-20 paskelbto pirkimo Nr. 744146 procedūros. Naujas skelbimas sukurtas tik informavimo tikslais. Pirkimo dokumentai ir skelbimas apie pirkimą yra paskelbti senoje CVP SI, tiesioginė nuoroda https://ted.europa.eu/en/notice/-/detail/695989-2024. Šioje sistemoje bus skelbiami tik po 2024-12-01 atlikti pirkimo dokumentų patikslinimai.
Lots (6)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Elektrochirurgijos generatorius su audinių sulydymo režimu | 33161000 Unidad de electrocirugía | €96,905 |
| 2 | Radiodažnuminės destrukcijos aparatas | 33161000 Unidad de electrocirugía | €96,905 |
| 3 | Elektrokauteris | 33161000 Unidad de electrocirugía | €96,905 |
| 4 | Elektrokauteris su 2 bipoliariniais antgaliais | 33161000 Unidad de electrocirugía | €96,905 |
| 5 | Elektrochirurgijos įrenginys | 33161000 Unidad de electrocirugía | €96,905 |
| 6 | Elektrochirurgijos įrenginys su priedais | 33161000 Unidad de electrocirugía | €96,905 |
Award criteria
- Price — Mažiausia kaina
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| UAB Spektramed | €20,500 | — |
| UAB Sorimpeksas | €16,500 | — |
| UAB Spektramed | €5,500 | — |
| UAB Sorimpeksas | €1,985 | — |
Official publications
- TED · 00179678-2025 · 20 March 2025
- OJS · 56/2025 · 20 March 2025
Other tenders from VšĮ Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikos
- AK - Priemonės intervencinei kardiologijai (12056)
- Įvairios statybinės medžiagos (plytos, akyto betono blokeliai, trinkelės, šaligatvio plytelės, borteliai) (12655)
- Aplinkos paviršių dezinfekcijos priemonės (11839)
- Reagentai ir pagalbinės priemonės CAR-T gamybai II. (12117)
- Medicinos įrangos kvalifikavimo paslaugos (11678)
- Reagentai ir pagalbinės priemonės CAR-T gamybai I. (12116)
- NUTRAUKTAS Planšetinis kompiuteris su dėklu ir pieštuku (12785)
- AK - Elektrinių funkcinių lovų su čiužiniais pirkimas (12186)
- Kelio užtvarų modernizavimas ir prijungimas prie centralizuotos valdymo sistemos Santariškių g. 2 teritorijoje (13121)
- Medicinos priemonių pirkimas