Elektromobilis (seno CVP IS Nr. 738775)
Buyer: Prienų rajono savivaldybės administracija
- Published
- 23 January 2025
- Estimated value
- €0
- Place of performance
- LT022
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00046684-2025
- Reference
- e945c604-2a5e-4229-89af-8d38e1dfe2b8
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34144900Vehículos eléctricos
Description
Šiame pirkime yra tęsiamos senoje sistemoje 2024-11-12 paskelbto pirkimo Nr. 738775 procedūros. Naujas skelbimas sukurtas tik informavimo tikslais. Pirkimo dokumentai ir skelbimas apie pirkimą yra paskelbti senoje CVP IS, tiesioginė nuoroda: https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/viewtransaction.asp?TID=738775. Šioje sistemoje bus skelbiami tik po 2024-12-01 atlikti pirkimo dokumentų patikslinimai.
Award criteria
- Price — Ekonomiškai naudingiausias pasiūlymas išrenkamas pagal tiekėjo pasiūlyme nurodytą kainą. Laimėjusiu pasiūlymu galės būti pripažintas tik 1 (vienas) ekonomiškai naudingiausias pasiūlymas, esantis…
Official publications
- TED · 00046684-2025 · 23 January 2025
- OJS · 16/2025 · 23 January 2025
Other tenders from Prienų rajono savivaldybės administracija
- Projekto „Prienų rajono Jiezno ir Kašonių kadastrinių vietovių dalies melioracijos sistemų rekonstrukcija“ techninio darbo projekto rengimas
- CENTRALIZUOTAI TIEKIAMOS ŠILUMOS ENERGIJOS PIRKIMAS
- Centralizuotai tiekiamos šilumos energijos pirkimas
- Projekto „Prienų rajono Jiezno ir Kašonių kadastrinių vietovių dalies melioracijos sistemų rekonstrukcija“ techninio darbo projekto rengimas
- Prienų rajono savivaldybės susisiekimo komunikacijų statybos, rekonstravimo, kapitalinio remonto projektų parengimo paslaugos
- NUTRAUKTAS Lengvieji hibridiniai automobiliai
- Centralizuotai tiekiamos šilumos pirkimas
- Prienų rajono savivaldybės susisiekimo komunikacijų statybos, rekonstravimo, kapitalinio remonto projektų parengimo paslaugos
- Centralizuotai tiekiamos šilumos pirkimas
- Lengvieji hibridiniai automobiliai