Električna energija
Buyer: Sisački vodovod d.o.o.
- Published
- 24 April 2024
- Submission deadline
- 23 May 2024, 10:00
- Estimated value
- €485,000
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00244793-2024
- Reference
- ceebe366-0a70-4d5e-8449-cc085ee50425
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09310000Electricidad
Description
Predmet ovog postupka javne nabave je opskrba električnom energijom, prema predviđenim (okvirnim) količinama iskazanim u troškovniku koji je priložen ovoj dokumentaciji, a sve sukladno navedenim tehničkim karakteristikama i važećim minimalnim standardima u vrijeme izvršenja ugovora o javnoj nabavi u skladu sa Zakonima, Pravilnicima, Uredbama i ostalim propisima koji reguliraju tržište opskrbe električne energije te ostalim traženim uvjetima navedenim u ovoj dokumentaciji o nabavi.
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Kao kriterij primjenjuje se visina ponuđene količine obnovljivih izvora u postocima (%). Udio električne energije dobivene iz obnovljivih izvora mora minimalno iznositi 50 %. Ponuda koja u usporedbi…
Official publications
- TED · 00244793-2024 · 24 April 2024
- OJS · 81/2024 · 24 April 2024