Εκσυγχρονισμός των υφιστάμενων προθηκών της μόνιμης έκθεσης (αίθουσα Α’) του αρχαιολογικού Μουσείου Λαμίας
Buyer: Υπουργείο Πολιτισμού Γενική Διεύθυνση Αρχαιοτήτων και Πολιτιστικής Κληρονομιάς Εφορεία Αρχαιοτήτων Φθιώτιδας και Ευρυτανίας
- Published
- 24 July 2025
- Submission deadline
- 11 September 2025, 11:09
- Estimated value
- €256,250
- Place of performance
- Λαμία, EL644
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00485929-2025
- Reference
- 6bfabd06-2412-40c0-9c06-f84186ec49e9
- Official source
- Official source
CPV codes
- 39154000Equipamiento de exposición
Description
Αντικείμενο της σύμβασης είναι ο εκσυγχρονισμός των δώδεκα (12) υφιστάμενων προθηκών της μόνιμης έκθεσης (αίθουσα Α) του Αρχαιολογικού Μουσείου Λαμίας.
Official publications
- TED · 00485929-2025 · 24 July 2025
- OJS · 140/2025 · 24 July 2025
Other tenders from Υπουργείο Πολιτισμού Γενική Διεύθυνση Αρχαιοτήτων και Πολιτιστικής Κληρονομιάς Εφορεία Αρχαιοτήτων Φθιώτιδας και Ευρυτανίας
- Διακήρυξη για την προμήθεια μελανιών, γραφικής ύλης και χαρτιού Α4
- ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΕΝΤΑΞΗ ΝΕΩΝ ΧΡΗΣΕΩΝ ΣΤO ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ ΤΩΝ ΔΥΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΕΝΕΤΙΚΩΝ ΝΕΩΡΙΩΝ ΤΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
- Διακήρυξη για την προμήθεια μελανιών, γραφικής ύλης και χαρτιού Α4
- Διακήρυξη για την παροχή υπηρεσιών πληροφορικής
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 2/2026
- Διακήρυξη για την προμήθεια ειδών πληροφορικής
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 2/2026
- «ΕΠΑΝΑΧΡΗΣΗ, ΑΝΑΠΤΥΞΗ, ΑΝΑΔΕΙΞΗ ΚΑΙ ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗ ΚΤΗΡΙΩΝ ΚΑΙ ΧΩΡΩΝ ΤΟΥ ΠΡΩΗΝ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΚΤΗΜΑΤΟΣ ΤΑΤΟΪΟΥ»
- «ΕΠΑΝΑΧΡΗΣΗ, ΑΝΑΠΤΥΞΗ, ΑΝΑΔΕΙΞΗ ΚΑΙ ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗ ΚΤΗΡΙΩΝ ΚΑΙ ΧΩΡΩΝ ΤΟΥ ΠΡΩΗΝ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΚΤΗΜΑΤΟΣ ΤΑΤΟΪΟΥ»
- Εκσυγχρονισμός των υφιστάμενων προθηκών της μόνιμης έκθεσης (αίθουσα Α’) του αρχαιολογικού Μουσείου Λαμίας