ΕΚΠΟΝΗΣΗ ΤΟΠΙΚΩΝ ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΚΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ - ΜΕΛΕΤΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΗ ΤΟΥ ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ
Buyer: ΤΕΧΝΙΚΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ ΕΛΛΑΔΑΣ
- Published
- 19 November 2024
- Estimated value
- €27,252,111
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00703270-2024
- Reference
- b2a98d7c-a369-4f40-b562-369919de03bd
- Official source
- Official source
CPV codes
- 71410000Servicios de urbanismo
Description
Στο πλαίσιο της σύμβασης θα εκπονηθεί μελετητικό αντικείμενο που εμπίπτει στο πεδίο εφαρμογής του ν. 4412/2016, με αντικείμενο την εκπόνηση τοπικών πολεοδομικών σχεδίων – μελετών, σύμφωνα με το ν. 4759/2020 (ΦΕΚ 245/Α/9-12-2020), όπως έχει τροποποιηθεί και ισχύει, και με τα προβλεπόμενα στα έγγραφα της σύμβασης και τεύχη του διαγωνισμού.
Lots (10)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΤΟΠΙΚΟ ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΚΟ ΣΧΕΔΙΟ ΔΗΜΟΥ ΤΗΝΟΥ (ΔΕ ΠΑΝΟΡΜΟΥ, ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ, ΤΗΝΟΥ) | 71410000 Servicios de urbanismo | €814,962 |
| 2 | ΤΟΠΙΚΟ ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΚΟ ΣΧΕΔΙΟ ΔΗΜΟΥ ΝΑΞΟΥ ΚΑΙ ΜΙΚΡΩΝ ΚΥΚΛΑΔΩΝ (ΔΕ ΔΡΥΜΑΛΙΑΣ, ΝΑΞΟΥ) | 71410000 Servicios de urbanismo | €1,115,490 |
| 3 | ΤΟΠΙΚΟ ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΚΟ ΣΧΕΔΙΟ ΔΗΜΟΥ ΓΟΡΤΥΝΑΣ (ΔΕ ΡΟΥΒΑ, ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ, ΚΟΦΙΝΑ, ΓΟΡΤΥΝΑΣ) | 71410000 Servicios de urbanismo | €897,456 |
| 4 | ΤΟΠΙΚΟ ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΚΟ ΣΧΕΔΙΟ ΔΗΜΟΥ ΦΑΙΣΤΟΥ (ΔΕ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ, ΖΑΡΟΥ, ΜΟΙΡΩΝ) | 71410000 Servicios de urbanismo | €964,088 |
| 5 | ΤΟΠΙΚΟ ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΚΟ ΣΧΕΔΙΟ ΔΗΜΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΔΕ ΖΩΓΡΑΦΟΥ) | 71410000 Servicios de urbanismo | €354,250 |
| 6 | ΤΟΠΙΚΟ ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΚΟ ΣΧΕΔΙΟ ΔΗΜΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΔΕ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ) | 71410000 Servicios de urbanismo | €275,467 |
| 7 | ΤΟΠΙΚΟ ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΚΟ ΣΧΕΔΙΟ ΔΗΜΟΥ EΡΥΜΑΝΘΟΥ (ΔΕ ΛΕΟΝΤΙΟΥ, ΚΑΛΕΝΤΖΙΟΥ, ΦΑΡΡΩΝ, ΤΡΙΤΑΙΑΣ) | 71410000 Servicios de urbanismo | €1,063,227 |
| 8 | ΤΟΠΙΚΟ ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΚΟ ΣΧΕΔΙΟ ΔΗΜΟΥ ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ (Δ.Ε. ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ, ΚΛΕΙΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΟΑΝΙΑΣ, ΠΑΪΩΝ) | 71410000 Servicios de urbanismo | €1,584,699 |
| 9 | ΤΟΠΙΚΟ ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΚΟ ΣΧΕΔΙΟ ΔΗΜΟΥ ΠΗΝΕΙΟΥ (Δ.Ε. ΤΡΑΓΑΝΟΥ, ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ) | 71410000 Servicios de urbanismo | €478,686 |
| 10 | ΤΟΠΙΚΟ ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΚΟ ΣΧΕΔΙΟ ΔΗΜΟΥ ΠΥΡΓΟΥ (ΔΕ ΒΩΛΑΚΟΣ, ΩΛΕΝΗΣ, ΙΑΡΔΑΝΟΥ, ΠΥΡΓΟΥ) | 71410000 Servicios de urbanismo | €1,341,383 |
Award criteria
- Quality — Όπως προβλέπεται στη διακήρυξη
- Price — Όπως προβλέπεται στη διακήρυξη
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| ORBIS ENGINEERING ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Ι.Κ.Ε. | €1,456,175 | — |
| ΑΙΚ. ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΚΑΙ ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ ΕΕ | €1,456,175 | — |
| ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΤΗΣ Κ. - ΚΑΝΔΗΛΑ Θ. Ο.Ε. | €1,456,175 | — |
| ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΕΛΕΤΗΤΙΚΗ ΑΝΩΝΥΜΟΣ ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ | €1,456,175 | — |
| ΝΕΞΟΥΣ ΝΤΙΖΑΙΝ ΣΤΟΥΝΤΙΟ Ε.Ε. | €1,456,175 | — |
| ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΑΜΟΣΧΟΣ ΚΑΙ ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ Ε.Ε. | €1,456,175 | — |
| «A.D.T ΩΜΕΓΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΑΝΩΝΥΜΗ ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ» με δ.τ. «A.D.Τ-ΩΜΕΓΑ ΑΤΕ» | €1,213,800 | — |
| Ένωση ΗΛΙΔΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΑΝΩΝΥΜΟΣ ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΜΕΛΕΤΩΝ με δ.τ. ΗΛΙΔΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Α.Ε. – ΓΙΑΝΝΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ – ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΧΑΡΑ | €1,213,800 | — |
| ΝΕΞΟΥΣ ΝΤΙΖΑΙΝ ΣΤΟΥΝΤΙΟ Ε.Ε. | €975,642 | — |
| ΑΙΚ. ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΚΑΙ ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ ΕΕ | €975,642 | — |
Official publications
- TED · 00703270-2024 · 19 November 2024
- OJS · 225/2024 · 19 November 2024