ΕΚΠΟΝΗΣΗ ΤΟΠΙΚΩΝ ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΚΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ - ΜΕΛΕΤΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΗ ΤΟΥ ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ
Buyer: ΤΕΧΝΙΚΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ ΕΛΛΑΔΑΣ
- Published
- 19 November 2024
- Estimated value
- €27,252,111
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00705831-2024
- Reference
- b2a98d7c-a369-4f40-b562-369919de03bd
- Official source
- Official source
CPV codes
- 71410000Servicios de urbanismo
Description
Στο πλαίσιο της σύμβασης θα εκπονηθεί μελετητικό αντικείμενο που εμπίπτει στο πεδίο εφαρμογής του ν. 4412/2016, με αντικείμενο την εκπόνηση τοπικών πολεοδομικών σχεδίων – μελετών, σύμφωνα με το ν. 4759/2020 (ΦΕΚ 245/Α/9-12-2020), όπως έχει τροποποιηθεί και ισχύει, και με τα προβλεπόμενα στα έγγραφα της σύμβασης και τεύχη του διαγωνισμού.
Lots (9)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΤΟΠΙΚΟ ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΚΟ ΣΧΕΔΙΟ ΔΗΜΟΥ ΑΝΔΡΟΥ (ΔΕ ΥΔΡΟΥΣΑΣ, ΑΝΔΡΟΥ, ΚΟΡΘΙΟΥ) | 71410000 Servicios de urbanismo | €937,989 |
| 2 | ΤΟΠΙΚΟ ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΚΟ ΣΧΕΔΙΟ ΔΗΜΟΥ ΡΕΘΥΜΝΗΣ (ΔΕ ΛΑΠΠΑΙΩΝ, ΑΡΚΑΔΙΟΥ, ΡΕΘΥΜΝΗΣ, ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΦΩΚΑ) | 71410000 Servicios de urbanismo | €1,372,462 |
| 3 | ΤΟΠΙΚΟ ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΚΟ ΣΧΕΔΙΟ ΔΗΜΟΥ ΑΝΩΓΕΙΩΝ (ΔΕ ΑΝΩΓΕΙΩΝ) – ΔΗΜΟΥ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ (ΔΕ ΓΕΡΟΠΟΤΑΜΟΥ, ΚΟΥΛΟΥΚΩΝΑ) | 71410000 Servicios de urbanismo | €1,735,362 |
| 4 | ΤΟΠΙΚΟ ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΚΟ ΣΧΕΔΙΟ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ (ΔΕ ΑΘΗΝΑΙΩΝ) | 71410000 Servicios de urbanismo | €923,016 |
| 5 | ΤΟΠΙΚΟ ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΚΟ ΣΧΕΔΙΟ ΔΗΜΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ- ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (ΔΕ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ, ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ) | 71410000 Servicios de urbanismo | €465,082 |
| 6 | ΤΟΠΙΚΟ ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΚΟ ΣΧΕΔΙΟ ΔΗΜΟΥ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ (ΔΕ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ) | 71410000 Servicios de urbanismo | €422,262 |
| 7 | ΤΟΠΙΚΟ ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΚΟ ΣΧΕΔΙΟ ΔΗΜΟΣ ΟΙΧΑΛΙΑΣ (ΔΕ ΕΙΡΑΣ, ΑΝΔΑΝΙΑΣ, ΔΩΡΙΟΥ, ΟΙΧΑΛΙΑΣ, ΜΕΛΙΓΑΛΑ) | 71410000 Servicios de urbanismo | €1,368,249 |
| 8 | ΤΟΠΙΚΟ ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΚΟ ΣΧΕΔΙΟ ΔΗΜΟΥ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (Δ.Ε. ΑΡΦΑΡΩΝ, ΘΟΥΡΙΑΣ, ΑΡΙΟΣ) | 71410000 Servicios de urbanismo | €750,603 |
| 9 | ΤΟΠΙΚΟ ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΚΟ ΣΧΕΔΙΟ ΔΗΜΟΥ ΣΠΑΡΤΗΣ (ΔΕ ΚΑΡΥΩΝ, ΟΙΝΟΥΝΤΟΣ, ΠΕΛΛΑΝΑΣ, ΜΥΣΤΡΑ, ΘΕΡΑΠΝΩΝ, ΣΠΑΡΤΙΑΤΩΝ, ΦΑΡΙΔΟΣ) | 71410000 Servicios de urbanismo | €1,727,819 |
Award criteria
- Quality — ΟΠΩΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΑΙ ΣΤΗ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
- Price — ΟΠΩΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΑΙ ΣΤΗ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
- Price — ΟΠΩΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΑΙ ΣΤΗ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
- Price — ΟΠΩΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΑΙ ΣΤΗ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
- Price — ΟΠΩΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΑΙ ΣΤΗ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
- Price — ΟΠΩΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΑΙ ΣΤΗ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
- Price — ΟΠΩΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΑΙ ΣΤΗ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
- Price — ΟΠΩΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΑΙ ΣΤΗ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
- Price — ΟΠΩΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΑΙ ΣΤΗ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| ΡΟΪΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ | €1,675,520 | — |
| ’ΣΑΜΑΡΑΣ & ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ Α.Ε. ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ | €1,675,520 | — |
| ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΕΡΕΥΝΑΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΕΝΗΣ ΕΥΘΥΝΗΣ | €1,631,240 | — |
| ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑΣ του Δημητρίου | €1,631,240 | — |
| ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΣ ΦΥΣΕΛΙΑΣ ΗΛΙΑΣ | €1,631,240 | — |
| ΓΡΑΦΕΙΟ ΜΕΛΕΤΩΝ Μ ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑ ΚΑΙ ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ ΕΕ | €1,631,240 | — |
| ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΓΙΑΝΝΑΤΟΣ του Σπυρίδωνος | €1,631,240 | — |
| ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΜΑΝΔΥΛΑΣ | €1,631,240 | — |
| ΓΑΜΜΑ-4 ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΕΝΗΣ ΕΥΘΥΝΗΣ.ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΓΕΩΛΟΓΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ | €1,631,240 | — |
| ΔΙΚΤΥΟ-ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΜΕΛΕΤΩΝ | €1,279,250 | — |
Official publications
- TED · 00705831-2024 · 19 November 2024
- OJS · 225/2024 · 19 November 2024