Εκπόνηση μελετών πυροπροστασίας στις σχολικές μονάδες α΄βαθμιας και β΄βαθμιας εκπαίδευσης στο Δήμο Χερσονήσου
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
- Published
- 29 April 2024
- Submission deadline
- 6 June 2024, 11:00
- Estimated value
- €249,696
- Place of performance
- EL431
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00252451-2024
- Reference
- 7cddc8c3-ee03-4653-800d-b46eb409b987
- Official source
- Official source
CPV codes
- 71320000Servicios de diseño técnico
Description
Ανάθεση της εκπόνησης μελετών παθητικής και ενεργητικής πυροπροστασίας για τα σχολικά κτίρια πρωτοβάθμιας (νηπιαγωγεία και δημοτικά) και δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης (γυμνάσια και λύκεια) που λειτουργούν εντός των ορίων του. Στα πλαίσια της παραπάνω σύμβασης θα επικαιροποιηθούν οι υπάρχουσες μελέτες και θα συνταχθούν νέες όπου για τα σχολεία που δεν υπάρχουν.
Award criteria
- Quality — Βλέπε άρθρο 21 της οικείας διακήρυξης.
- Price — Βλέπε άρθρο 21 της οικείας διακήρυξης.
Official publications
- TED · 00252451-2024 · 29 April 2024
- OJS · 84/2024 · 29 April 2024