ΕΚΑΠΥ 8/2024 ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΟΛΗΨΙΑ
Buyer: ΕΘΝΙΚΗ ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΑΡΧΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ ΥΓΕΙΑΣ
- Published
- 22 November 2024
- Submission deadline
- 23 December 2024, 15:00
- Estimated value
- €9,018,000
- Place of performance
- ΑΘΗΝΑ, EL303
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00712775-2024
- Reference
- cba0f27c-e198-4854-92bb-9b6fbf4d7885
- Official source
- Official source
CPV codes
- 79400000Servicios de consultoría comercial y de gestión y servicios afines
- 72310000Servicios de tratamiento de datos
- 72330000Servicios de normalización y clasificación de contenidos o datos
- 72000000Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo
- 79995100Servicios de archivado
Description
ΕΚΑΠΥ 8/2024 ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΟΛΗΨΙΑ
Award criteria
- Price — ΒΑΣΕΙ ΒΕΛΤΙΣΤΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ-ΤΙΜΗΣ
Official publications
- TED · 00712775-2024 · 22 November 2024
- OJS · 228/2024 · 22 November 2024
Other tenders from ΕΘΝΙΚΗ ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΑΡΧΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ ΥΓΕΙΑΣ
- «ΕΝΔΟΦΘΑΛΜΙΟΙ ΦΑΚΟΙ»
- «ΕΝΔΟΦΘΑΛΜΙΟΙ ΦΑΚΟΙ»
- Προμήθεια 29 δραστικών ουσιών.
- ΕΚΑΠΥ 8/2024 ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΟΛΗΨΙΑ
- ΕΚΑΠΥ 4/2022 Διενέργεια ανοικτού διαγωνισμού με τη χρήση ηλεκτρονικού πλειστηριασμού, για τη σύναψη συμφωνίας πλαίσιο για την προμήθεια…
- ΕΚΑΠΥ 5/2022 - ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΠΕΝΤΕ (5) ΔΡΑΣΤΙΚΩΝ ΟΥΣΙΩΝ
- ΕΚΑΠΥ ΤΑ 1/2024 ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΣ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ
- ΕΚΑΠΥ 9/2023 «Μηχανισμός Υποστήριξης για τη διαχείριση της ανάπτυξης δικτύου Κέντρων Εγκεφαλικού Επεισοδίου»
- ΕΚΑΠΥ ΤΑ 1/2024 ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΣ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ
- «Υπηρεσίες Διαχείρισης Επικινδύνων Αποβλήτων Υγειονομικών Μονάδων»