Dyzelinas (seno CVP IS Nr. 746227)
Buyer: Gynybos resursų agentūra prie Krašto apsaugos ministerijos
- Published
- 19 March 2025
- Estimated value
- €0
- Place of performance
- LT011
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00175625-2025
- Reference
- 44a585c4-5aea-45ae-a2f3-1fcf5ecf8402
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09134220Combustible para motores diésel (EN 590)
Description
Šiame pirkime yra tęsiamos senoje sistemoje 2024-11-13 d. paskelbto pirkimo Nr. 746227 procedūros. Naujas skelbimas sukurtas tik informavimo tikslais. Pirkimo dokumentai ir skelbimas apie pirkimą yra paskelbti senoje CVP IS, tiesioginė nuoroda: https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/ctm/Company/CompanyInformation/Index/66779. Šioje sistemoje bus skelbiami tik po 2024-12-01 d. atlikti pirkimo dokumentų patikslinimai.
Award criteria
- Price — Nurodyta sutarties sąlygose
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Akcinė bendrovė ORLEN Lietuva | €40,496,490 | — |
Official publications
- TED · 00175625-2025 · 19 March 2025
- OJS · 55/2025 · 19 March 2025
Other tenders from Gynybos resursų agentūra prie Krašto apsaugos ministerijos
- Optinis taikiklis
- Taikiklis automatiniam granatsvaidžiui
- NUTRAUKTAS. Individualios bepiločių orlaivių aptikimo ir užkardymo priemonės
- Balistiniai šalmai NUTRAUKTAS
- Balistiniai šalmai
- Ekipuotės sistemos prekės
- Individualios bepiločių orlaivių aptikimo ir užkardymo priemonės
- Sausa kraujo plazma
- Balistiniai šalmai
- Elektros generatoriai (NUTRAUKTAS)