Δυναμικό Σύστημα Αγορών (ΔΣΑ) για την ανάθεση υπηρεσιών μεταφοράς μαθητών Δημόσιων Σχολείων της Π.Ε. Άρτας για τα σχολικά έτη 2026-2027, 2027-2028, 2028-2029 και 2029-2030
Buyer: ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΗΠΕΙΡΟΥ-ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΡΤΑΣ-Δ/ΝΣΗ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ-ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ
- Published
- 21 November 2025
- Submission deadline
- 8 January 2026, 15:30
- Estimated value
- €9,776,265
- Place of performance
- EL541
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00773612-2025
- Reference
- 68ea1036-c188-49ef-b620-c8377852b2b8
- Official source
- Official source
CPV codes
- 60130000Servicios especiales de transporte de pasajeros por carretera
Description
Διακήρυξη για την ανάθεση συμβάσεων παροχής υπηρεσιών μεταφοράς μαθητών δημόσιων σχολείων χωρικής αρμοδιότητας Π.Ε. Άρτας, για τα σχολικά έτη 2026-2027, 2027-2028, 2028-2029 και 2029-2030, με εκτιμώμενο προϋπολογισμό 11.047.179,45€ με Φ.Π.Α. (Φ.Π.Α. 13%) συμπεριλαμβανομένων δικαιωμάτων προαίρεσης και τετράμηνης παράτασης (ήτοι έως 31.12.2030), άνω των ορίων μέσω ΔΥΝΑΜΙΚΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΑΓΟΡΩΝ (ΔΣΑ) με τη χρήση του ΕΣΗΔΗΣ
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00773612-2025 · 21 November 2025
- OJS · 225/2025 · 21 November 2025
Other tenders from ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΗΠΕΙΡΟΥ-ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΡΤΑΣ-Δ/ΝΣΗ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ-ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ
- Προμήθεια ημιφορτηγών πετρελαιοκίνητων οχημάτων και υπερκατασκευών πυρόσβεσης ημιφορτηγών οχημάτων για το έργο «BREATH - Building Cross…
- Ανοικτού Διεθνή Ηλεκτρονικού Διαγωνισμού για την «Προμήθεια υγρών καυσίμων (κίνησης & θέρμανσης) και για τις ανάγκες των υπηρεσιών της…
- Προμήθεια ολοκληρωμένου συστήματος Φασματόμετρου Μάζας Ισοτοπικού Λόγου (EA-IRMS) για το έργο «MeDInno II - Joint development of innovative…
- Δυναμικό Σύστημα Αγορών (ΔΣΑ) για την ανάθεση υπηρεσιών μεταφοράς μαθητών Δημόσιων Σχολείων της Π.Ε. Ιωαννίνων για τα σχολικά έτη…
- Προμήθεια ολοκληρωμένου συστήματος Φασματόμετρου Μάζας Ισοτοπικού Λόγου (EA-IRMS) για το έργο «MeDInno II - Joint development of innovative…
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΙ ΕΙΔΩΝ ΒΑΣΙΚΗΣ ΥΛΙΚΗΣ ΣΥΝΔΡΟΜΗΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗΣ ΤΗΣ ΥΛΙΚΗΣ ΣΤΕΡΗΣΗΣ ΑΠΟΡΩΝ
- ΔΥΝΑΜΙΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΑΓΟΡΩΝ-ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΜΑΘΗΤΩΝ Π.Ε.ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ 2026-2030
- Γεφύρωση του ποταμού Αράχθου στο ύψος του Ιστορικού Γεφυριού (Διπλή γεφύρωση και κατασκευή συνοδών κόμβων)
- Δυναμικό Σύστημα Αγορών (ΔΣΑ) για την ανάθεση υπηρεσιών μεταφοράς μαθητών Δημόσιων Σχολείων της Π.Ε. Ιωαννίνων για τα σχολικά έτη…
- Προμήθεια καυσίμων θέρμανσης και κίνησης, ήτοι 418.000 λίτρων καυσίμων (πετρελαίου) θέρμανσης και 357.480 λίτρων καυσίμων κίνησης (42.280…