El Vínculo El Vínculo.
Awarded European Union ServicesEU-funded

Duomenų mainų integracinės platformos kūrimo, vystymo paslaugų, jai skirtos programinės įrangos ir susijusių konsultavimo paslaugų pirkimas (senoje CVP IS pirkimo Nr. 738444)

Buyer: Akcinė bendrovė "ORO NAVIGACIJA"

Published
13 June 2025
Estimated value
€0
Place of performance
LT011
Procedure
Open procedure
Notice number
00383759-2025
Reference
402eac8f-1038-401d-a31f-99017efb2f6c
Official source
Official source

CPV codes

Description

Šiame pirkime yra tęsiamos senoje sistemoje 2024-11-18 paskelbto pirkimo Nr. 738444 procedūros. Naujas skelbimas sukurtas tik informavimo tikslais. Pirkimo dokumentai ir skelbimas apie pirkimą yra paskelbti senoje CVP IS, tiesioginė nuoroda: https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/ctm/Supplier/PublicPurchase/781893?B=PPO. Šioje sistemoje bus skelbiami tik po 2024-12-01 atlikti pirkimo dokumentų patikslinimai.

Lots (3)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Duomenų mainų integracinės platformos Middleware programinė įranga
LT011
72000000 Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo €0
2 Duomenų mainų integracinės platformos Middleware programinės įrangos konsultavimo paslaugos
LT011
72000000 Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo €0
3 Duomenų mainų integracinės platformos kūrimo, diegimo ir vystymo paslaugos
LT011
72000000 Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo €0

Awards

Awarded toAmountDate
UAB Novian Technologies €311,500
UAB Novian Technologies €112,500
UAB Novian Technologies €39,537

Official publications