«Δράσεις Τουριστικής Προβολής και Σύγχρονα Ψηφιακά Εργαλεία Προώθησης Τουριστικών Προορισμών στην ΠΔΕ» με κωδικό MIS 6016540, που έχει ενταχθεί στο Επιχειρησιακό Πρόγραμμα Δυτική Ελλάδα 2021 – 2027»
Buyer: ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
- Published
- 24 October 2025
- Submission deadline
- 8 December 2025, 15:00
- Estimated value
- €6,000,000
- Place of performance
- EL632
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00704223-2025
- Reference
- 6b1311be-b105-404a-9ab0-b4a5a75c8d80
- Official source
- Official source
CPV codes
- 79340000Servicios de publicidad y de marketing
- 79342000Servicios de marketing
- 79341100Servicios de consultoría en publicidad
- 79342200Servicios de promoción
- 92111200Producción de películas y videocintas de publicidad, propaganda e información
- 79952000Servicios de eventos
- 79310000Servicios de estudios de mercado
- 72224000Servicios de consultoría en gestión de proyectos
Description
«Δράσεις Τουριστικής Προβολής και Σύγχρονα Ψηφιακά Εργαλεία Προώθησης Τουριστικών Προορισμών στην ΠΔΕ» με Κωδικό ΟΠΣ 6016540 που έχει ενταχθεί στο Πρόγραμμα «Δυτική Ελλάδα 2021-2027» ,προϋπολογισμού μέχρι του ποσού των 7.440.000,00 ευρώ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ» με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει της βέλτιστης σχέσης ποιότητας –τιμής
Award criteria
- Price — Όπως προβλέπεται στην διακήρυξη ( 20%)
- Quality — Όπως προβλέπεται στην διακήρυξη ( 80%)
Official publications
- TED · 00704223-2025 · 24 October 2025
- OJS · 205/2025 · 24 October 2025