Δράσεις Ψηφιακού Μετασχηματισμού του Δήμου Κορινθίων
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΩΝ
- Published
- 29 July 2024
- Submission deadline
- 3 September 2024, 14:00
- Estimated value
- €988,177
- Place of performance
- EL652
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00455301-2024
- Reference
- 20022fe3-8641-4567-bda3-a885878008ad
- Official source
- Official source
CPV codes
- 48000000Paquetes de software y sistemas de información
- 32420000Equipo de red
- 30200000Equipo y material informático
Description
Διακήρυξη Ηλεκτρονικού Ανοικτού Διεθνούς Διαγωνισμού για την ανάθεση Σύμβασης Προμήθειας Αγαθών με τίτλο: «Δράσεις Ψηφιακού Μετασχηματισμού του Δήμου Κορινθίων» Αντικείμενο της σύμβασης είναι οι ακόλουθες δράσεις ψηφιακού μετασχηματισμού του Δήμου Κορινθίων: Δράση 1: Έξυπνες στάσεις ΜΜΜ Δράση 2: Έξυπνες διαβάσεις πεζών και φιλικές προς ΑΜΕΑ Δράση 3: Συστήματα ενημέρωσης για κυκλοφορία κτλ Δράση 4: Έξυπνα συστήματα ενεργειακής διαχείρισης δημοτικών και σχολικών κτιρίων Δράση 5: Έξυπνος Οδηγός Πόλης / Δήμου με καταγραφή τοπικών επιχειρήσεων Δράση 6: Ψηφιακή Πλατφόρμα διαχείρισης ευπαθών ομάδων Δράση 7: Σύστημα διαχείρισης αστικού πρασίνου και κοινοχρήστων χώρων Δράση 8: Υλοποίηση δημόσιων δεικτών μέτρησης απόδοσης σύμφωνα με ISO 37122, προσαρμοσμένο στις ελληνικές συνθήκες Δράση 9: Ολοκληρωμένη υποδομή προστασίας από κυβερνοεπιθέσεις (Network Firewall,Endpoint security, κλπ) και παροχή συστήματος τηλε-εργασίας Τα προς προμήθεια είδη κατατάσσονται στους ακόλουθους κωδικούς του Κοινού Λεξιλογίου δημοσίων συμβάσεων (CPV) : • 48000000-8 (Πακέτα λογισμικού και συστήματα Πληροφορικής), • 30200000-1 (Εξοπλισμός ηλεκτρονικών υπολογιστών και Προμήθειες), • 32420000-3 (Εξοπλισμός δικτ…
Award criteria
- Quality — Κριτήριο ανάθεσης της Σύμβασης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει βέλτιστης σχέσης ποιότητας – τιμής, η οποία εκτιμάται βάσει ορισμένων κριτηρίων
Official publications
- TED · 00455301-2024 · 29 July 2024
- OJS · 146/2024 · 29 July 2024