Δράσεις Ψηφιακού Μετασχηματισμού του Δήμου Φυλής
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΦΥΛΗΣ
- Published
- 19 September 2025
- Submission deadline
- 23 October 2025, 16:00
- Estimated value
- €967,565
- Place of performance
- EL306
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00614755-2025
- Reference
- 1d884643-07f3-49dc-b210-5371288897f5
- Official source
- Official source
CPV codes
- 48600000Paquetes de software de bases de datos y de funcionamiento
- 72314000Servicios de recogida e intercalación de datos
- 80533100Servicios de formación informática
- 50324100Servicios de mantenimiento de sistemas
- 48812000Sistemas de información financiera
Description
Η παρούσα Διακήρυξη αφορά στο Υποέργο 2 της Πράξης «Ανάπτυξη Εφαρμογών Έξυπνων Πόλεων και Τεχνολογιών για το Διαδίκτυο των Αντικειμένων (ΙΟΤ) του Δήμου Φυλής » (ΜΙS 6001803)
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΔΡΑΣΕΙΣ ΨΗΦΙΑΚΟΥ ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΜΟΥ ΠΛΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ | 48600000 Paquetes de software de bases de datos y de funcionamiento | €823,745 |
| 2 | ΔΡΑΣΕΙΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ | 48600000 Paquetes de software de bases de datos y de funcionamiento | €143,820 |
Award criteria
- Quality — Η σύμβαση θα ανατεθεί με το κριτήριο της πλέον συμφέρουσας από οικονομική άποψη προσφοράς, βάσει της βέλτιστης σχέσης ποιότητας – τιμής, ανά τμήμα.
Official publications
- TED · 00614755-2025 · 19 September 2025
- OJS · 180/2025 · 19 September 2025