Δράσεις Ψηφιακού Μετασχηματισμού Δήμου Παπάγου-Χολαργού
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
- Published
- 15 October 2024
- Submission deadline
- 22 November 2024, 11:00
- Estimated value
- €966,780
- Place of performance
- EL301
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00620472-2024
- Reference
- e0d1252d-acf2-4d7e-94c5-11990b8e80de
- Official source
- Official source
CPV codes
- 48000000Paquetes de software y sistemas de información
Description
Ανοιχτός Διαγωνισμός για το Υποέργο 1 της Πράξης «Ψηφιακός Μετασχηματισμός Δήμου Παπάγου - Χολαργού»
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΤΜΗΜΑ 1 : Έξυπνες διαβάσεις πεζών και φιλικές προς ΑΜΕΑ Δήμου Παπάγου-Χολαργού | 34996000 Equipo de control, seguridad o señalización para carreteras | €184,100 |
| 2 | ΤΜΗΜΑ 2 : Πλατφόρμες & συστήματα ψηφιακού μετασχηματισμού Δήμου Παπάγου-Χολαργού | 48000000 Paquetes de software y sistemas de información | €782,680 |
Award criteria
- Quality — Κριτήριο κατακύρωσης είναι η βέλτιστη σχέση ποιότητας - τιμής.
Official publications
- TED · 00620472-2024 · 15 October 2024
- OJS · 201/2024 · 15 October 2024