«Δράσεις ενημέρωσης και ευαισθητοποίησης για την πρόληψη, την επαναχρησιμοποίηση, την ανακύκλωση, και εν γένει την κυκλική οικονομία βάσει αξιοποίησης και ανταπόδοσης του περιβαλλοντικού τέλους»
Buyer: Ελληνικός Οργανισμός Ανακύκλωσης (Ε.Ο.ΑΝ.)
- Published
- 13 February 2025
- Submission deadline
- 24 March 2025, 17:00
- Estimated value
- €7,500,000
- Place of performance
- Αθήνα, EL303
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00097750-2025
- Reference
- 7e3351b1-b51c-49ac-8fa9-50d7eceb8063
- Official source
- Official source
CPV codes
- 79340000Servicios de publicidad y de marketing
- 72400000Servicios de Internet
- 79341100Servicios de consultoría en publicidad
- 79411000Servicios generales de consultoría en gestión
- 92111200Producción de películas y videocintas de publicidad, propaganda e información
- 79952000Servicios de eventos
Description
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η υλοποίηση Καμπάνιας ενημέρωσης και ευαισθητοποίησης για την πρόληψη, την κυκλική οικονομία, την ανακύκλωση, και την αξιοποίηση και ανταπόδοση του περιβαλλοντικού τέλους που περιλαμβάνει τις κάτωθι δράσεις: Δράση 1: Επικοινωνιακή Στρατηγική, Σχέδιο Δράσεων Επικοινωνίας και Υποστήριξη Οργανισμού κατά την υλοποίηση του Σχεδίου Δράσεων Επικοινωνίας Δράση 2: Σχεδιασμός και Παραγωγή Έντυπου, Ηλεκτρονικού, Οπτικοακουστικού και λοιπού Ενημερωτικού Προωθητικού Υλικού Δράση 3: Σχεδιασμός και Διαχείριση Διαφημιστικής Καμπάνιας στα Μέσα Μαζικής Ενημέρωσης (έντυπα μέσα, ραδιόφωνο, τηλεόραση, ιστοσελίδες) Δράση 4: Προβολή σε Μέσα Κοινωνικής Δικτύωσης & διαδίκτυο (όπως youtube, google) Δράση 5: Εκδηλώσεις πληροφόρησης, ενημέρωσης και προβολής (Εκθέσεις, Εκδηλώσεις, Ημερίδες, Events) Δράση 6: Ανανέωση και Διαχείριση Ιστοσελίδας Δράση 7 : Έρευνες Κοινού Αναλυτική περιγραφή του φυσικού και οικονομικού αντικειμένου της σύμβασης δίδεται στο παραρτήματα I της αναλυτικής διακήρυξης
Award criteria
- Quality
Official publications
- TED · 00097750-2025 · 13 February 2025
- OJS · 31/2025 · 13 February 2025
Other tenders from Ελληνικός Οργανισμός Ανακύκλωσης (Ε.Ο.ΑΝ.)