ΔΡΑΣΕΙΣ ΔΗΜΟΣΙΟΤΗΤΑΣ ΤΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΗΣ ΣΥΝΤΑΓΟΓΡΑΦΗΣΗΣ
Buyer: ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ, ΓΕΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΣΥΓΧΡΟΝΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ, ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ & ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ
- Published
- 1 April 2025
- Estimated value
- €512,600
- Place of performance
- Αθήνα, EL303
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00207826-2025
- Reference
- f5c47d09-9f53-4b4c-95d5-2121bfeffe5f
- Official source
- Official source
CPV codes
- 79952100Servicios de organización de eventos culturales
- 79800000Servicios de impresión y servicios conexos
- 92111100Producción de películas y videocintas de formación
- 79340000Servicios de publicidad y de marketing
Description
ΔΡΑΣΕΙΣ ΔΗΜΟΣΙΟΤΗΤΑΣ ΤΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΗΣ ΣΥΝΤΑΓΟΓΡΑΦΗΣΗΣ
Award criteria
- Quality — Τα κριτήρια αναφέρονται αναλυτικά στα έγγραφα της σύμβασης
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| ΕΝΩΣΗ ΕΤΑΙΡΕΙΩΝ CHOOSE A.E. - SOLIDDOP O.E. | €451,088 | — |
Official publications
- TED · 00207826-2025 · 1 April 2025
- OJS · 64/2025 · 1 April 2025
Other tenders from ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ, ΓΕΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΣΥΓΧΡΟΝΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ, ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ & ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ
- Προμήθεια εξοπλισμού συστημάτων πληροφορικής και επικοινωνιών, συστημάτων ήχου- εικόνας και επίπλων γραφείου για την κάλυψη αναγκών του…
- Προμήθεια εξοπλισμού συστημάτων πληροφορικής και επικοινωνιών, συστημάτων ήχου- εικόνας και επίπλων γραφείου για την κάλυψη αναγκών του…
- ΔΡΑΣΕΙΣ ΔΗΜΟΣΙΟΤΗΤΑΣ ΤΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΗΣ ΣΥΝΤΑΓΟΓΡΑΦΗΣΗΣ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ:157125/09-04-2024