El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

Dostawy wyrobów medycznych do hemodynamiki

Buyer: Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. T.Marciniaka Centrum Medycyny Ratunkowej

Published
18 March 2024
Submission deadline
16 April 2024, 10:00
Estimated value
4,984,744 zł
Place of performance
Wrocław, PL514
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00159787-2024
Reference
2e88803b-817a-4075-a378-98732ce00939
Official source
Official source

CPV codes

Description

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy Pzp. Przedmiotem zamówienia są dostawy wyrobów medycznych do hemodynamiki według poniższych części: Zadanie 1 - Zadanie 10. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ww. części został wykazany i opisany w „Formularzu cenowym” (załącznik nr 2 do SWZ), „Kartach Parametrów” (załącznik nr 2a do SWZ) oraz we wzorach umów (załącznik nr 3 do SWZ, załącznik nr 3a, załącznik nr 3b, załącznik nr 3c do SWZ) stanowiących integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia. Warunki umowne realizacji przedmiotowego zamówienia publicznego zawierają wzory umów, stanowiące integralną część SWZ. W przypadku zaistnienia podstaw do powierzenia przetwarzania danych osobowych Wykonawca zobowiązuje się do podpisania umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych (zgodnie z załącznikiem nr 11 do SWZ). W treści ogłoszenia podano szacunkową całkowitą wartość przedmiotu zamówienia z "prawem opcji" dotyczy wartości całego zamówienia, a także poszczególnych jego części. Przed wszczęciem postępowania nie przeprowadzono wstępnych konsultacji rynkowych.

Lots (10)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Zadanie 1
Wrocław, PL514
33111710 Material para angiografías 83,600 zł
2 Zadanie 2
Wrocław, PL514
33111710 Material para angiografías 1,185,360 zł
3 Zadanie 3
Wrocław, PL514
33111710 Material para angiografías 52,800 zł
4 Zadanie 4
Wrocław, PL514
33111710 Material para angiografías 53,600 zł
5 Zadanie 5
Wrocław, PL514
33111710 Material para angiografías 748,800 zł
6 Zadanie 6
Wrocław, PL514
33111710 Material para angiografías 72,200 zł
7 Zadanie 7
Wrocław, PL514
33111710 Material para angiografías 4,060 zł
8 Zadanie 8
Wrocław, PL514
33111710 Material para angiografías 1,536,000 zł
9 Zadanie 9
Wrocław, PL514
33111710 Material para angiografías 1,202,800 zł
10 Zadanie 10
Wrocław, PL514
33111710 Material para angiografías 45,524 zł

Award criteria

Official publications

Other tenders from Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. T.Marciniaka Centrum Medycyny Ratunkowej